Strzelnica Olsztyn prezent

199.00
Kod produktu: PM0726
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Dostępność atrakcji od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką prawnego opiekuna.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy.
Lokalizacja:
ul. Żołnierska 15
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Nauka i zabawa – strzelanie na strzelnicy w Olsztynie pozwoli Ci się sprawdzić w charakterze strzelca wyborowego czy policjanta. Możesz spełnić marzenia o nauczeniu się o tym, jak posługiwać się bronią lub zagwarantować to swojemu przyjacielowi, mężowi, a może i żonie? Osoba obdarowana voucherem na strzelanie na strzelnicy w Olsztynie niekoniecznie musi zdecydować się na taką lokalizację jego realizacji. Może sama wybrać strzelnicę w wielu miastach w Polsce, które są dostępne w naszej ofercie.

Strzelanie na strzelnicy Olsztyn – wyjątkowy prezent dla miłośników broni palnej

Strzelanie na strzelnicy w Olsztynie jest oryginalnym pomysłem na obdarowanie bliskiej Ci osoby. Z pewnością z vouchera zachwyceni będą miłośnicy broni palnej i militariów, czy też ci, którzy zawsze chcieli nauczyć się strzelać, ale na razie nie mieli do tego okazji. Zajęcia ze strzelania są przeznaczone dla osób, które miały już do czynienia z bronią, jak i całkowitych nowicjuszy. Strzelanie odbywa się pod okiem instruktora. Najpierw uczestnik zapoznaje się z zasadami bezpieczeństwa i działaniem broni palnej, a później, w części praktycznej, uczy się, jak oddawać celne strzały.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...