Strzelnica Łódź prezent

199.00
Kod produktu: PM0725
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma możliwości, by osobie obdarowanej towarzyszyły osoby obserwujące.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja możliwa minimum z 7 dniowym wyprzedzeniem
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia także pisemną zgodę opiekuna.
Lokalizacja:
TOP SHOT, ul. Okopowa 70/106, Łódź
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelanie na strzelnicy – Łódź dostarcza masę adrenaliny!

Mamy dla Ciebie pełno wystrzałowych niespodzianek i atrakcji. Dzisiaj traktujemy to bardziej dosłownie niż dotychczas. Marzysz o czymś szczególnym i wyjątkowym? W takim razie pora oderwać się od codziennej nudy i sprawdzić się w warunkach iście bojowych! Gotowy na odrobinę szaleństwa? Oto strzelanie na strzelnicy. Łódź i jej obiekty mogą pochwalić się wyjątkowo różnorodnym arsenałem broni, który z pewnością rozbudzi Twoją wyobraźnię.

W jaki sposób? To proste! Mamy broń, którą znasz jedynie z filmów akcji i gier komputerowych. Teraz pojawia się okazja, by spróbować, jak to jest dzierżyć coś takiego we własnej ręce. Gwarantujemy, że wrażenia są fenomenalne – zwłaszcza jeżeli taka tematyka naprawdę Cię rozpala. Z drugiej jednak strony, wiele razy byliśmy świadkami, kiedy to osoby, które nie przejawiały żadnej sympatii do broni, na strzelnicy całkowicie zmieniały zdanie. Wniosek jest jeden – tego musi spróbować dosłownie każdy.

Zastanawiasz się, co na Ciebie czeka, kiedy już nas odwiedzisz? Przygotowaliśmy najróżniejsze egzemplarze, począwszy od lekkich pistoletów kaliber 5,6 mm, kończąc na potężnych i kultowych karabinach maszynowych, które do tej pory widziałeś jedynie na ekranie. Zwłaszcza te większe pistolety i karabiny potrafią zrobić oszałamiające wrażenie. Będą one także świetnym sprawdzianem dla Ciebie i Twoich umiejętności. Jak poradzisz sobie z bronią, którą musiał operować ulubieniec z gry lub filmu? Pora się tego dowiedzieć!

Strzelanie, Łódź, prezent – to świetnie do siebie pasuje!

Świetnym pomysłem będzie także podarowanie komuś vouchera w formie prezentu. W końcu kto spodziewa się takiej niespodzianki? W erze nudnych i monotonnych prezentów z centrum handlowego, coś co wzbudzi prawdziwe emocje i zaskoczy bliską osobę, jest na wagę złota. Dlatego też wizyta w jednym z naszych obiektów sportowych sprawdzi się w stu procentach.

Tam poradzi sobie dosłownie każdy. Strzelnica to miejsce dla młodszych, starszych, kobiet i mężczyzn. Nie wymagamy pozwolenia na broń – nie jest Ci ono tutaj potrzebne. O bezpieczeństwo zadba natomiast doświadczony i wykwalifikowany instruktor. Nie oznacza to jednak, że ktoś będzie nadmiernie pomagał, psując tym samym zabawę – bez obaw. Po krótkim wprowadzeniu instruktor udziela się tylko wtedy, kiedy jest to konieczne, dając tym samym szansę na wykazanie się. Tylko Ty, broń i tarcza – wrażenia gwarantowane!

Możesz także postawić na wizytę dla dwojga. To nie tylko fenomenalny prezent, ale też szansa na doskonałą zabawę. Strzelnica, Łódź, prezent, sukces – to wszystko się ze sobą łączy, trzeba jedynie wiedzieć, na co postawić. Słyniemy z takich atrakcji. Adrenalina nas napędza, a na wyjątkowych niespodziankach zjedliśmy zęby i to nie jedne! Dlatego też możesz nam zaufać i być pewien, że każda atrakcja, którą Ci oferujemy to szansa na przygodę życia.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...