Strzelnica Kraków prezent

199.00
Kod produktu: PM0724
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma możliwości, by osobie obdarowanej towarzyszyły osoby obserwujące.
Pogoda:
Na strzelnicach otwartych warunki pogodowe mogą uniemożliwić odbycie się atrakcji. W takich sytuacjach konieczne jest uzgodnienie nowego terminu wydarzenia poprzez uzgodnienie z organizatorem. Strzelnice kryte są niezależne od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów. Należy go dostosować do warunków pogodowych.
Informacje dodatkowe:
Na miejscu odbywania się atrakcji można dokupić dodatkową amunicję.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia także pisemną zgodę opiekuna.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja będzie podana w trakcie rezerwacji.
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelanie na strzelnicy. Kraków przygotował pokaźny asortyment
 
Nuda zaczęła już być przytłaczająca? Najwyższy czas z nią zerwać. Mamy coś, co na pewno w tym pomoże. To coś wystrzałowego, dosłownie. Powiedz, ile razy zdarzało Ci się bujać w obłokach, myśląc o epickich scenach z gier i filmów akcji? Dzisiaj będziesz mógł przekonać się na własnej skórze, jakie uczucia towarzyszą używaniu potężnej i kultowej broni, którą znasz z największych hitów kina akcji. Gotowy na strzelanie na strzelnicy? Kraków zgromadził pokaźny arsenał. Najwyższa pora go przetestować!
 
Nad bezpieczeństwem takiej atrakcji zawsze czuwa wykwalifikowany instruktor. Będzie on dla Ciebie wsparciem przy obsłudze różnego rodzaju broni. Nie oznacza to jednak, że ktoś będzie trzymał Cię za rękę, bez obaw. Po krótkim wprowadzeniu zostaniesz już tylko Ty, broń i tarcza. W końcu będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności i oko. Poradzisz sobie lepiej niż ulubiony bohater? Pora się przekonać!
 
Ta atrakcja jest idealnym pomysłem dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy poziom zaawansowania. Nie wymagamy pozwolenia na broń – w warunkach sportowych jest to niepotrzebne. Jedyne, co Ci się przyda to zapał, zaangażowanie i celne oko. Tyle wystarczy, by przeżyć chwile pełne adrenaliny i pasji.
 
Wrażenia na pewno będą niezapomniane. W końcu przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle pokaźną kolekcję. Podczas sesji wypróbujesz lekkie pistolety, zaczynając od najpopularniejszego kalibru 5,6. Spróbujesz także czegoś cięższego, by ostatecznie zmierzyć się z potężnymi karabinami maszynowymi, które do tej pory widziałeś jedynie na ekranie. Jak wygląda strzelanie z takiego sprzętu? Tego musisz spróbować już sam!
 

Strzelnica, Kraków, prezent, czyli połączenie idealne

Zawsze możesz zdecydować się na wypad dla dwojga. Strzelnica jako prezent? Przecież nikt się tego nie spodziewa, a zaskoczenie to podstawa przy udanej niespodziance. Strzelnica, Kraków, prezent – to się naprawdę łączy! Możesz w ten sposób pokierować kogoś, kto sam nigdy nie zdecydowałby się na wypad w to miejsce.
 
Zawsze powtarzamy, że udany prezent to kwestia pomysłu i zaangażowania. Pieniądze schodzą tutaj na dalszy plan, a kreatywność staje się kluczowa. Z tego powodu stworzyliśmy bogatą ofertę na różnego rodzaju atrakcje, które są całkowitym przeciwieństwem nudnej i monotonnej codzienności. Jak zaskoczyć bliską osobę wyjątkową niespodzianką? Już tłumaczymy:
 
1. Wybierz atrakcję i lokalizację.
2. Zamów i odbierz voucher.
3. Podaruj ten voucher komuś wyjątkowemu!
 
Proste, prawda? Udany prezent można zdobyć w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Staramy się, aby nasza strona była jak najprostsza i intuicyjna. Dzięki temu rezerwowanie najlepszych niespodzianek to kwestia chwili.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 15.07.2020, 18:49

Mój przyjaciel dostał ode mnie voucher na urodziny i już kilka razy mi dziękował bo bardzo mu się podobało!


 

Ładowanie danych ...