Strzelnica Koszalin prezent

199.00
Kod produktu: PM0723
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma możliwości, by osobie obdarowanej towarzyszyły osoby obserwujące.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja możliwa minimum z 7 dniowym wyprzedzeniem. Realizacja całoroczna: poniedziałek - piątek 15:00-20:00, sobota 12:00-17:00, niedziela - nieczynne.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia także pisemną zgodę opiekuna.
Lokalizacja:
Strzelnica Unia, ul. Szczecińska 25A
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelanie na strzelnicy w Koszalinie to oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu i nauczenie się czegoś nowego. Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz nauczenia się praktycznego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią palną będzie także ciekawym prezentem dla bliskiej osoby. Zajęcia odbywają się pod okiem instruktora i dzielą się na część teoretyczną oraz praktyczną. 

Strzelanie na strzelnicy Koszalin – jak zrealizować prezent?

Strzelanie na strzelnicy w Koszalinie jest możliwe po okazaniu vouchera prezentowego – trzeba go więc zabrać ze sobą. Prezent przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat – uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę opiekuna. Czas realizacji prezentu to 45 minut i niestety nie można zabrać ze sobą nikogo do towarzystwa. Można za to dokupić amunicję, by więcej się nauczyć w trakcie zajęć. Taki prezent przeznaczony jest nie tylko dla ludzi spragnionych adrenaliny, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą w oryginalny sposób spędzić czas i nauczyć się czegoś nowego!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...