Strzelnica Gorzów Wielkopolski prezent

199.00
Kod produktu: PM0962
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja obejmuje wynajęcie toru, tarcze oraz 35 strzałów, a korzystać z niej można cały rok.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy.
Lokalizacja:
ul. Dębowa 1, Lubiszyn
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Prezent dla wielbicieli mocnych wrażeń - strzelnica Górzów Wielkopolski

Strzelnica w Gorzowie Wielkopolskim, to prezent idealny dla każdej dorosłej osoby, która fascynuje się bronią. Warunki na zamkniętej strzelnicy są wyjątkowo sprzyjające, dzięki czemu będzie mógł spróbować bezpiecznie strzelać z szerokiej gamy broni palnej pod okiem profesjonalnego instruktora. Na strzelnicy w Gorzowie Wielkopolskim prezent w postaci vouchera zrealizujecie całkowicie bezpiecznie. Zanim przystąpicie do strzelania, czeka was zapoznanie się z przepisami i instrukcjami bezpieczeństwa oraz zaznajomienie z różnymi rodzajami broni i strzelanie próbne pod okiem instruktora.

Chętnie witamy wszystkich, od amatorów po doświadczonych strzelców, zainteresowanych bezpieczeństwem posługiwania się bronią i szkoleniami. To idealne zajęcia z obchodzenia się z bronią palną i edukacji, ochrony osobistej. Strzelnica jest w pełni dostosowana do wszelkich form aktywności w zakresie używania broni - z myślą o strzelaniu rekreacyjnym, imprezach firmowych, wieczorach kobiecych lub rutynowym doskonaleniu umiejętności obrony.

Strzelnica Gorzów Wielkopolski - prezent dla każdego

Na Strzelnicy w Gorzowie Wielkopolskim prezent w postaci voucheru można zrealizować przez 365 dni. Ponieważ obiekt jest zamknięty, to warunki atmosferyczne i pora roku nie mają tutaj żadnego znaczenia. Atrakcja ma na celu zwiększenie zaufania do twojej osobistej obrony i zapoznanie cię z zasadami bezpiecznego używania broni. Wiedza i doświadczenie naszych instruktorów to gwarancja, że sześćdziesięciominutowy kurs będzie ciekawy i wartościowy dla każdego - od wykwalifikowanej osoby, mającej już obeznanie z bronią palną, po osobę nieposiadającą żadnego doświadczenia.

Instruktorzy są w stanie odpowiedzieć na większość pytań dotyczących użytkowania broni, a także rozmaitych technik strzelania czy nawet jej zakupu. W trakcie wydarzenia uczestnik będzie mógł oddać aż trzydzieści pięć strzałów. W trakcie strzelania może być z nim osoba towarzysząca, która na przykład nagra film z przebiegu wydarzenia, zapewniając nam wyjątkową pamiątkę na lata. Obsługa może odmówić realizacji vouchera, jeśli podejrzewa, że dana osoba jest pod wpływem środków odurzających lub alkoholu i jej uczestnictwo może stanowić zagrożenie dla niej samej i innych osób znajdujących się na terenie obiektu. Sam voucher jest ważny aż przez rok. Oznacza to, że masz pełną dowolność w zakresie wyboru daty wydarzenia. Możesz zdecydować się na strzelanie na przykład w dniu swoich urodzin i potraktować voucher jako wyjątkowy prezent dla siebie lub też dla wybranej przez ciebie osoby: brata, taty, dziadka czy wujka.

Voucher prezentowy możesz zerealizować w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...