Strzelnica Gardzienice prezent

199.00
Kod produktu: PM0722
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to 1,5 - 4 godzin. Wszystko zależy od ilości osób na strzelnicy.
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Na strzelnicach otwartych do których te należą warunki pogodowe mogą uniemożliwić odbycie się atrakcji. W takich sytuacjach konieczne jest uzgodnienie nowego terminu wydarzenia poprzez uzgodnienie z organizatorem.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów. Należy go dostosować do warunków pogodowych.
Informacje dodatkowe:
Dostępność jest zależna od kalendarza szkoły strzeleckiej.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia muszą być pod opieką prawnych opiekunów.
Lokalizacja:
Gardzienice, Cyców, Radzyń Podlaski, Wierzchowina, Wąwolnica, Puławy. Wybór podczas rezerwacji.
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

W strzelaniu na strzelnicy w Gardzienicach może wziąć każda dorosła osoba. Strzelanie nie jest też zabronione w przypadku młodszych uczestników. Muszą oni jedynie posiadać pisemną zgodę opiekunów. Strzelania na strzelnicy trwają czterdzieści pięć minut. W tym czasie odbędą się indywidualne zajęcia, dzięki którym każdy będzie mógł nauczyć się lub zwiększyć swoje umiejętności z zakresu strzelania i posługiwania się bronią.

Strzelanie na strzelnicy Gardzienice – prezent dla każdego

Do strzelania na strzelnicy w Gardzienicach zapraszamy każdego, kto chciałby nauczyć się strzelać. To też doskonała okazja na spędzenie wolnego czasu na powietrzu w sposób aktywny. Nad przebiegiem strzelania czuwa doświadczony instruktor. Każdy uczestnik zapozna się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w zakresie obchodzenia się z bronią. Dowie się też, jak zbudowana jest broń, a także jak właściwie ją przeładować i rozładować. Całość zakończy strzelanie do tarczy, co będzie sprawdzianem umiejętności uczestnika.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...