Strzelnica Elbląg prezent

199.00
Kod produktu: PM0975
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja obejmuje wynajęcie toru, tarcze oraz 31 strzałów, a korzystać z niej można cały rok.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy. Wymagany jest również dokument tożsamości.
Lokalizacja:
Strzelnica Gun N Fun, Gołąbki k. Pasłęka
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelnica Elbląg - prezent dla miłośników broni

Strzelnica w Elblągu to prezent dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji korzystać z broni. Aby skorzystać z tej okazji, wystarczy zakupić voucher w naszym sklepie internetowym i zrealizować go w ciągu roku. Strzelnica - Elbląg to prezent idealny na urodziny, osiemnastkę czy też propozycja spędzenia wolnego czasu dla kilku osób, w przypadku zakupu większej ilości voucherów. Ponieważ strzelanie z broni jest czynnością fizyczną, taka aktywność poprawi twoją sprawność fizyczną i zdolności. Strzelanie z pistoletu wymaga dużej koordynacji fizycznej i siły. Musisz utrzymywać koncentrację. Zwiększona sprawność fizyczna pomoże ci poczuć się zdrowszym i silniejszym, a aktywność fizyczna pomoże również poczuć się zdrowszym psychicznie.

Strzelanie wymaga ogromnej koncentracji i świadomości. Musisz być świadomy swojego otoczenia i skupić się na wielu rzeczach jednocześnie. Instruktor nauczy cię skoncentrować się na celu, biorąc pod uwagę mechanikę postawy i broni. Zanim przystąpisz do praktycznej części wydarzenia, zostaniesz zapoznany z teorią, dzięki czemu masz pewność, że całe wydarzenie odbędzie się w sposób bezpieczny. Pozwoli ci to też uzyskać niezbędne informacje o konstrukcji i właściwej obsłudze broni, co może być wstępem do nowego – fascynującego hobby.

Strzelnica Elbląg – wiele korzyści w jednym czasie

Strzelnica w Elblągu to prezent uniwersalny. Możesz z niego skorzystać w dowolnym czasie. Co więcej, obdarowanemu może kibicować osoba towarzysząca, która na przykład nagra całe wydarzenie. To prezent, który ma wiele zalet. Ponieważ oddawanie strzałów wymaga od sportowców logicznego i kreatywnego myślenia, to taka aktywność może pozytywnie wpłynąć na twoją zdolność do koncentracji podczas pracy lub z rodziną.

Budowanie dyscypliny mentalnej pomoże ci poczuć się spokojnym, pewnym siebie i zrelaksowanym. Wydarzenia tego typu i kontakt z bronią, to prosty i skuteczny sposób na budowanie pewności siebie. Przezwyciężenie reakcji na ucieczkę lub walkę jest niesamowitym sposobem na lepsze zrozumienie siebie. Wiele osób, które nigdy wcześniej nie rozważało korzystania z broni, bo pierwszym kontakcie, zrozumiało, że zaznajomienie się z obsługą broni palnej pozwala im przekraczać granicę, które sami sobie wyznaczyli.

Wszystko, co musisz zrobić, to zakupić voucher i zgłosić chęć jego realizacji. Voucher będzie realizowany na obiekcie zamkniętego typu czyli pogoda nie ma żadnego wpływu na jego realizację. Całość wydarzenia trwa około trzydziestu minut. Osobą odpowiedzialną za cały przebieg wydarzenia i nasze bezpieczeństwo jest instruktor. Ma on prawo nie do dopuścić do realizacji wydarzenia, jeśli dana osoba zjawi się na miejscu, w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub pod wpływem innych środków odurzających. W przeciwieństwie do wielu wydarzeń, w tym przypadku nie obowiązują ograniczenia co do stroju. Elbląg zaprasza na wystrzałowe emocje!

Bon prezentowy można zrealizować w innych lokalizacjach, które są u nas dostępne w tej kategorii.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.11.2021, 10:20

Zdecydowanie opłaca się kupić voucher. Cennik w przeliczeniu na naboje wypada wtedy lepiej niż na strzelnicy. Przy okazji Pasłęk to fajne miejsce na spacery :)


, 11.08.2020, 10:42

Mojemu mężowi od lat marzyła się strzelnica. Elbląg jest najbliżej, więc wybrałam tę lokalizację. Mąż był zachwycony! Mówił, że to najlepszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć!


, 04.08.2020, 12:41

Klasa! Polecam!


, 05.06.2020, 20:04

Warto skorzystać mocne wrażenia. Mi się podobało.


 

Ładowanie danych ...