Strzelnica Chorzów prezent

199.00
Kod produktu: PM0721
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma możliwości, by osobie obdarowanej towarzyszyły osoby obserwujące.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Na miejscu odbywania się atrakcji można dokupić dodatkową amunicję.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia także pisemną zgodę opiekuna.
Lokalizacja:
Strzelnica Chorzów, Al. Harcerska 3b
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelanie na strzelnicy – Chorzów to miasto wielkich atrakcji

Kolejna wystrzałowa atrakcja. Chcesz spróbować swoich sił kontakcie z najostrzejszą bronią? Oferujemy Ci sprawdzenie swoich umiejętności na profesjonalnej strzelnicy. Tego jeszcze nie znasz. Kultowe i niezwykle potężne bronie staną się częścią Twojego wyjątkowego dnia. To gwarantowany zastrzyk adrenaliny, którego po prostu trzeba spróbować – zwłaszcza teraz, kiedy monotonia, nuda i szarość stają się czymś całkowicie naturalnym. Z tym trzeba walczyć. Najlepiej ostrą amunicją. Właśnie taką znajdziesz na naszych strzelnicach. Wszystkiego będą pilnować doświadczeni profesjonaliści. Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie Ty zmierzysz się pistoletami, rewolwerami, strzelbami i karabinami maszynowymi. Okazji, by wypróbować taki sprzęt, nie ma zbyt wielu. Dlatego też po prostu trzeba spróbować! Wrażenia są po prostu fenomenalne, nie do opisania. Jedyny sposób to przeżycie tego na własnej skórze.

Proponujemy Ci to poprzez nasze strzelnice. To miejsce dosłownie dla każdego – bez względu na wiek, płeć czy doświadczenie. Środowisko jest przystosowane w taki sposób, by każdy czuł się komfortowo, a o bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany i doświadczony przewodnik. Wyjątkowa broń już czeka. Wszystko jest więc przygotowane. Pozostaje już tylko Twoja obecność! Strzelanie na strzelnicy – Chorzów czeka na Ciebie!

Strzelnica, Chorzów, prezent – najlepsze emocje na życzenie

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niespodzianki już nie sprawiają takiej radości? Wszystko przez nudę – tę samą, która nadgryza już Twoją codzienność. Prezenty stały się obowiązkiem, który trzeba wykonać. Dlatego też przygotowania odbywają się najczęściej na ostatnią chwilę. Upominek jest kupowany w centrum handlowym lub galerii. Jak takie coś może budzić prawdziwe emocje? Co trzeba zrobić, by drobiazg z galerii potrafił zaskoczyć? Sami nie wiemy i wątpimy, by ktokolwiek to wiedział. Sęk w tym, by prezent naprawdę zaskakiwał. Dlatego też centrum handlowe po prostu odpada.

Tworzymy coś, co jest w stanie na nowo zaskakiwać i wywoływać uśmiech. Jesteśmy pewni, że to skuteczne rozwiązanie, jeżeli chcesz komuś sprawić niespodziankę pełną adrenaliny. Wystarczy, że wybierzesz lokalizację i dogodną placówkę. Swój voucher odbierzesz już po kilku dniach. Strzelnica, Chorzów, prezent i emocje – to wszystko się łączy w fantastyczną całość. Spróbuj sam, spraw wyjątkowy prezent bliskiej osobie lub zdecyduj się na strzelanie dla dwóch osób!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...