Strzelnica Białystok prezent

199.00
Kod produktu: PM0720
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Osobie obdarowanej może towarzyszyć osoba obserwująca.
Pogoda:
Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację atrakcji.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Atrakcja realizowana jest w grupach do 6 osób, w określonych terminach, które wyznacza strzelnica.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia także pisemną zgodę opiekuna lub być w jego obecności.
Lokalizacja:
Dokładna lokalizacja będzie podana w trakcie rezerwacji.
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Strzelanie na strzelnicy – Białystok w ekstremalnym wydaniu

Niektóre atrakcje są o niebo lepsze od innych. Coś, co potrafi sprawić miłą niespodziankę, rozpalić pasję i obudzić dziecięce fantazje, z pewnością będzie udanym pomysłem na spróbowanie czegoś nowego. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy coś wystrzałowego i z przytupem. Myślałeś może, żeby sprawdzić się w posługiwaniu potężnych i kultowych broni, których do tej pory nie miałeś w ręce? Teraz będziesz miał niepowtarzalną okazję! To nie nowy Battlefield, tylko najprawdziwsze strzelanie na strzelnicy. Białystok przygotował coś specjalnego. O taki asortyment trudno w grach video, na strzelnicy w Twojej okolicy to prawdziwy rarytas, który możesz w każdej chwili wypróbować.

Bez obaw, nie zostawimy Cię samego! Nad przebiegiem atrakcji zawsze czuwa doświadczony instruktor, który zadba o bezpieczeństwo. Nie oznacza to, że ktoś będzie Cię trzymał za rączkę podczas strzelania, o to nie musisz się martwić. Po krótkim szkoleniu wszystko będzie w Twoich rękach. Tylko Ty, tarcza i najróżniejsze bronie – dosłownie, udało nam się zgromadzić całkiem pokaźną kolekcję.

Od lekkich pistoletów 5,6 mm, do potężnych karabinów maszynowych, które znasz z gier i filmów. Wierz nam, na żywo prezentują się jeszcze lepiej. Jesteś ciekawy, jak Ci pójdzie? Jest jeden sposób, by się tego dowiedzieć! Sprawdź naszą ofertę i odwiedź najbliższą strzelnicę. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, solidną dawkę adrenaliny i spełnienie dziecięcych fantazji o kontakcie z karabinami, które przeszły już do historii.

Strzelnica, Białystok, prezent – pomysł na udaną niespodziankę!

Jeżeli nie wiesz, co podarować bliskiej osobie, a dotychczasowe prezenty nie wywoływały reakcji, na której by Ci zależało, to mamy coś ekstra. Proponujemy całkowitą zmianę podejścia i spróbowania czegoś nowego. Nikt się tego nie spodziewa! Niewielka koperta, a w niej voucher na przeżycia całkowicie odmienne od tego, co znasz z codzienności. To się po prostu musi udać. Wystarczy spojrzeć na wszystkich, którzy opuszczają nasze strzelnice. Co ich łączy? Uśmiech od ucha do ucha i ogień w oczach! Wyjątkowe chwile, które budzą pozytywne emocje, są bezcenne. U nas jest to na wyciągnięcie ręki. Najważniejszy jest tylko pierwszy krok – trzeba się zdecydować. Reszta to już łatwizna!

Komu podarować taki voucher? Sam doskonale wiesz, co kto lubi. My możemy Ci jedynie wyznać, że osoby, które nigdy nie miały kontaktu z bronią i nie przejawiały takich chęci, na ogół zakochują się w strzelnicy i bawią się tutaj rewelacyjnie. Zapamiętaj – strzelnica, Białystok, prezent, udany dzień, wspomnienia na całe życie – to wszystko się łączy i tworzy kompletną całość! Jesteśmy pewni, że to się tyczy każdego – bez względu na wiek, płeć, umiejętności czy zainteresowania. Nie wymagamy pozwolenia na broń, nie jest potrzebne w warunkach sportowych. Jedyne, co się liczy to zaangażowanie!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 15.07.2020, 18:53

Było wystrzałowo! ;) fajna organizacja i atmosfera. Nie spodziewałem się, że przy takiej atrakcji jest tyle adrenaliny! Bardzo pozytywnie


 

Ładowanie danych ...