Strzelnica Aleksandrów Łódzki prezent

199.00
Kod produktu: PM0719
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Czas trwania atrakcji to około 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Nie ma możliwości, by osobie obdarowanej towarzyszyły osoby obserwujące.
Pogoda:
Strzelnica kryta - niezależna od warunków pogodowych.
Obowiązujący strój:
Strój uczestnika atrakcji powinien być wygodny i nie może krepować ruchów.
Informacje dodatkowe:
Na miejscu odbywania się atrakcji można dokupić dodatkową amunicję.
Wymagania:
Każdy uczestnik atrakcji musi posiadać przy sobie voucher prezentowy, a osoby poniżej 18 roku życia muszą być pod opieką prawnych opiekunów.
Lokalizacja:
ul.Wierzbińska 58, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Ważność:
365 dni.

Broń palna może być niebezpieczna, jeśli będzie używana lub przenoszona w nieprawidłowy sposób. W czasie całego pobytu w miejscu atrakcji konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności. Przed uczestnictwem należy zapoznać się z regulaminem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem osoby obdarowanej. Nie mają wstępu osoby pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających. Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo jest zawsze instruktor prowadzący atrakcję. Osoba obdarowana jest zobowiązana do bezwzględnego i niezwłocznego wykonywania wszystkich poleceń i komend wydawanych przez instruktora.

Hałas może przekraczać poziom 130dB, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla słuchu, zwłaszcza w związku z szybkim narastaniem głośności po wystrzale. Wystawienie na działanie dźwięku o takim natężeniu bez żadnej ochrony może doprowadzić do natychmiastowej utraty słuchu. Aby zabezpieczyć się przed efektami wystrzałów z broni palnej, uczestnik atrakcji otrzyma zabezpieczenie w postaci jednorazowych stoperów lub specjalnych nauszników ochronnych. Uczestnik atrakcji jest zobowiązany do nieprzerwanego korzystania z elementów ochrony słuchu w trakcie trwania atrakcji. Strzelnica jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, w którym musi panować ład organizacyjny. Nieprzestrzeganie zasad prawidłowego korzystania, lekceważenie obowiązków lub niewykonywanie poleceń instruktora skutkować będzie natychmiastowym przerwaniem atrakcji z winy osoby obdarowanej.

Czterdzieści pięć minut na strzelnicy w Aleksandrowie Łódzkim to prezent projektowany z myślą o osobach fascynujących się bronią palną. Choć zajęcia na strzelnicy w Aleksandrowie Łódzkim jako prezent są domyślnie przeprowadzane w tym mieście, to sam voucher może być realizowany w strzelnicach na terenie całego kraju. To doskonała zabawa dla osoby, która lubi spędzać aktywnie czas, lubi strzelać lub wręcz przeciwnie, nigdy nie miała jeszcze kontaktu z bronią palną, a zawsze marzyła, aby spróbować swoich sił w strzelectwie.

Strzelanie na strzelnicy Aleksandrów Łódzki – prezent dla prawdziwych mężczyzn (i nie tylko...)

Indywidualne strzelanie na strzelnicy w Aleksandrowie Łódzkim w prezencie odbywają się pod czujnym okiem instruktora. Dzięki temu może z nich skorzystać jednakowo osoba, która nie ma doświadczenia w strzelaniu z broni palnej, jak też bardziej doświadczona osoba, która chce skorzystać z profesjonalnych porad. Same zajęcia zostały bowiem podzielone na dwie części. W pierwszej uczestnik dowie się o zasadach bezpieczeństwa i pozna ogólne działanie i konstrukcje broni, a w drugiej części nauczy przyjmować odpowiednią postawę i oddawać strzał.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.05.2020, 11:30

Nawet bym nie pomyślał, że będzie tyle frajdy z takiej atrakcji :)


 

Ładowanie danych ...