Stojak na słuchawki z Ładowarką QI 15W Dąb

349.00
Kod produktu: BWD07182
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
  Certyfikat SSL. Bezpieczne zakupy!
 
Drewniane stojaki na słuchawki z ładowarką Qi Bewood to wyjątkowy produkt, który jest synonimem klasy i oryginalności w każdej postaci. Z dumą przedstawiamy nasze wyjątkowe drewniane stojaki na słuchawki wyposażone w moduł ładowania indukcyjnego. Wykonaliśmy je ze specjalnie wyselekcjonowanych fragmentów litego drewna dębowego. Ten niezwykły, stylowy produkt jest idealnym połączeniem klasyki w postaci ponadczasowego drewna z surowym pięknem giętej stali barwionej na czarno oraz nowoczesnością w postaci innowacyjnego systemu ładowania bezprzewodowego. Każdy z naszych drewnianych stojaków zabezpieczyliśmy bezbarwnym olejem naturalnym. Nowoczesny, stalowy uchwyt na słuchawki, został osadzony przez nas na prostej, minimalistycznej, drewnianej bryle. To połączenie daje gwarancję stabilności stojaka, ale też cieszy oko i zachwyca nietuzinkowym designem. Drewniane stojaki Bewood to idealne uzupełnienie przestrzeni biurkowej każdego zapalonego melomana. Stojaki zostały dodatkowo wyposażone w innowacyjną ładowarkę indukcyjną QI, która daje gwarancję szybkości i niezawodności ładowania. Ładowarki Bewood to także prostota i wygoda użytkowania, wystarczy położyć telefon na wyjątkowym, bo jedynym w swoim rodzaju, kawałku drewna i rozpocząć ładowanie. Ładowarki QI – czyli przyszłość bez kabli.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 16.00 zł
 - 20.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 12,50 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Drewniany stojak.Na słuchawki.To nowoczesność zamknięta w minimalistycznej drewnianej bryle. Produkujemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni! Wszystkie stojaki powstają w naszej siedzibie położonej niedaleko Warszawy. Ciężko pracujemy nad powstaniem każdego z nich od sfery projektowania aż po zapakowanie i wysyłkę do klienta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze towary i jesteśmy w 100% ich pewni, ponieważ cały złożony proces produkcji spoczywa w naszych rękach.
drewniana ładowarka
Dąb.Dąb (Quercus L.) jest rodzajem drzew lub rzadziej wysokich krzewów, zaliczanym do rodziny bukowatych (Fagaceae Dumort). Należy do niego około 200 gatunków występujących głównie w strefie umiarkowanej półkuli północnej (między innymi w Polsce) oraz w wysokich terenach strefy tropikalnej. Dęby słyną z dużych rozmiarów, są to najgrubsze polskie drzewa a ich średnica może przekraczać nawet 3 metry przy wysokości dochodzącej do 25-35 metrów. Drewno dębu jest stosunkowo ciężkie i twarde, dzięki czemu znajduje on powszechne zastosowanie w stolarce budowlanej oraz meblarstwie. Jest wysoce odporny na ścieranie. Drewno dębowe jest koloru żółtobrązowego, posiada wyraźnie zaznaczoną strukturę, z charakterystycznymi dla dębu sękami.
Uchwyt stalowy.Nasz uchwyt na słuchawki wykonujemy z najwyższej klasy stali o grubości 2 mm. Wszystkie elementy stalowe są wycinane przez nas laserowo, następnie nadajemy im ostateczny kształt przy pomocy specjalnej zaginarki. Wysokość zagiętego przez nas uchwytu to 295 mm licząc od spodu drewnianej podstawy stojaka. Całość jest malowana przez nas proszkowo na kolor – czarny mat strukturalny. Nie kupujemy półproduktów, wszystkie stalowe elementy wykonujemy sami, co daje wam gwarancję jakości Bewood.
drewniana ładowarka bewood
Dbamy o to, aby wszystkie nasze drewniane stojaki na słuchawki były wyjątkowe. Wykonujemy je ze starannie wyselekcjonowanego drewna, które pozyskujemy w Polsce a także wyszukujemy w najdalszych zakątkach świata. Drewniane stojaki Bewood to jednak nie tylko samo drewno, w skład całego produktu wchodzą także: designerski uchwyt wykonany ze stali giętej barwionej na czarno a także eleganckie korkowe podkładki, które chronią powierzchnię na której stoi stojak przed zarysowaniem oraz dają niezbędną stabilność całej konstrukcji.

 
Powstaniu każdego z naszych drewnianych stojaków na słuchawki towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszych stojaków. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach – ręcznie. Szlifowanie, polerowanie i precyzyjne olejowanie drewna to efekt ciężkiej pracy naszych dłoni.
 

Specyfikacja Drewno: Dąb
Długość x szerokość elementu drewnianego: 12,5 cm x 12,5 cm
Wysokość elementu drewnianego: 3 cm; Wysokość całości: 295 mm
Wykończenie: olej naturalny
Gwarancja: 12 miesiące

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...