Stojak na słuchawki Geometryczny Dąb

199.00
Kod produktu: BWD07183
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
  Certyfikat SSL. Bezpieczne zakupy!
 
Drewniane stojaki na słuchawki Bewood to wyjątkowy produkt, który jest synonimem klasy i oryginalności w każdej postaci. Z dumą przedstawiamy nasze wyjątkowe drewniane stojaki na słuchawki. Wykonaliśmy je ze specjalnie wyselekcjonowanych fragmentów litego drewna dębowego. Ten niezwykły, stylowy produkt jest idealnym połączeniem klasyki w postaci ponadczasowego drewna z surowym pięknem giętej stali barwionej na czarno. Każdy z naszych drewnianych stojaków zabezpieczyliśmy bezbarwnym olejem naturalnym. Nowoczesny, stalowy uchwyt na słuchawki, został osadzony przez nas na prostej, minimalistycznej, drewnianej bryle. To połączenie daje gwarancję stabilności stojaka, ale też cieszy oko i zachwyca nietuzinkowym designem. Drewniane stojaki Bewood to idealne uzupełnienie przestrzeni biurkowej każdego zapalonego melomana.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 14,50 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Drewniany stojak.Na Słuchawki.To nowoczesność zamknięta w minimalistycznej drewnianej bryle. Produkujemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni! Wszystkie stojaki powstają w naszej siedzibie położonej niedaleko Warszawy. Ciężko pracujemy nad powstaniem każdego z nich od sfery projektowania aż po zapakowanie i wysyłkę do klienta. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze towary i jesteśmy w 100% ich pewni, ponieważ cały złożony proces produkcji spoczywa w naszych rękach.
drewniana ładowarka
Dąb.Dąb (Quercus L.) jest rodzajem drzew lub rzadziej wysokich krzewów, zaliczanym do rodziny bukowatych (Fagaceae Dumort). Należy do niego około 200 gatunków występujących głównie w strefie umiarkowanej półkuli północnej (między innymi w Polsce) oraz w wysokich terenach strefy tropikalnej. Dęby słyną z dużych rozmiarów, są to najgrubsze polskie drzewa a ich średnica może przekraczać nawet 3 metry przy wysokości dochodzącej do 25-35 metrów. Drewno dębu jest stosunkowo ciężkie i twarde, dzięki czemu znajduje on powszechne zastosowanie w stolarce budowlanej oraz meblarstwie. Jest wysoce odporny na ścieranie. Drewno dębowe jest koloru żółtobrązowego, posiada wyraźnie zaznaczoną strukturę, z charakterystycznymi dla dębu sękami.
Nasz uchwyt na słuchawki wykonujemy z najwyższej klasy stali o grubości 2 mm. Wszystkie elementy stalowe są wycinane przez nas laserowo, następnie nadajemy im ostateczny kształt przy pomocy specjalnej zaginarki. Wysokość zagiętego przez nas uchwytu to 295 mm licząc od spodu drewnianej podstawy stojaka. Całość jest malowana przez nas proszkowo na kolor – czarny mat strukturalny. Nie kupujemy półproduktów, wszystkie stalowe elementy wykonujemy sami, co daje wam gwarancję jakości Bewood.

 
Powstaniu każdego z naszych drewnianych stojaków na słuchawki towarzyszy złożony i czasochłonny proces produkcji. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego aspektu powstania naszych stojaków. Znaczną część produkcji wykonujemy, co powoli niespotykane w dzisiejszych czasach – ręcznie. Szlifowanie, polerowanie i precyzyjne olejowanie drewna to efekt ciężkiej pracy naszych dłoni.
 

Specyfikacja Drewno: Dąb
Długość x szerokość: 12,5 cm x 12,5 cm
Wysokość elementu drewnianego: 3 cm; Wysokość stojaka 295 mm
Wykończenie: olej naturalny
Gwarancja: 12 miesiące

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...