Skok ze spadochronem Zamość

949.00
Kod produktu:
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
  Certyfikat SSL. Bezpieczne zakupy!
 
Czas trwania:
Należy zarezerwować ok. 1,5h. Sam lot to 15 min, swobodne spadanie ok. 60 sek, szybowanie ok. 10 min.
Informacje dla oglądających:
Osoba posiadająca voucher może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.
Pogoda:
W przypadku złej pogody (opady lub mocny wiatr) atrakcja może się nie odbyć, wtedy rezerwowany jest inny termin.
Obowiązujący strój:
Wygodny ubiór odpowiedni do pory roku oraz wygodne i mocno dopasowane obuwie.
Informacje dodatkowe:
Skok w tandemie bez filmowanai i zdjęć. Przed skokiem odbywa się krótkie szkolenie i dobór sprzętu. Atrakcja realizowana od połowy kwietnia do końca września, głównie w weekendy.
Wymagania:
Należy wziąć ze sobą voucher. Przed atrakcją podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia i zgody. Maksymalna waga ciała 115 kg, minimalny wzrost - 140 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba biorąca udział w atrakcji nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.
Lokalizacja:
Aeroklub Ziemi Zamojskiej, Mokre 115
Ważność:
365 dni.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o unoszeniu się w powietrzu, czując wiatr we włosach i adrenalinę w żyłach to skok ze spadochronem w Zamościu jest dla Ciebie i jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy niezwykłą okazję do spełnienia marzeń o skoku ze spadochronem właśnie tutaj, w pięknym mieście, jakim jest Zamość. To nie tylko skok, to prawdziwa przygoda, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci.

Zamość, to nie tylko zabytki i urokliwe uliczki. To także miejsce, gdzie Twoje marzenia o lataniu stają się rzeczywistością. Skoki spadochronowe w Zamościu to niepowtarzalna szansa, aby poczuć moc wewnętrznego wiatru, gdy wychylasz się z drzwi samolotu na wysokości, której wcześniej nie wyobrażałeś sobie osiągnąć. To jak podróż do krainy marzeń, gdzie nie ma miejsca na stres czy zmartwienia, a jedynie na ekscytację i radość.

Skok ze spadochronem Zamość - cena

Co więcej, cena tego niesamowitego doświadczenia jest naprawdę przystępna i wynosi 949 zł. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie lepszą inwestycję w siebie niż skok ze spadochronem w Zamościu? To taka chwila, która nie tylko sprawi, że Twoje serce zacznie bić mocniej, ale także otworzy przed Tobą zupełnie nowy wymiar przygody. Cennik jest naprawdę przystępny.

Jeśli jeszcze się wahasz, to spokojnie, wszyscy zaczynali od tego punktu. W Aeroklubie Zamość zrozumieją Twoje obawy i poprowadzą Cię za rękę przez cały proces. Twój pierwszy skok spadochronowy w Zamościu to nie tylko przygoda, ale także lekcja odwagi i pokonywania własnych ograniczeń. Wszystko zaczyna się od wstępnego instruktażu spadochronowego do skoku w tandemie, gdzie doświadczeni instruktorzy nauczą Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, by poczuć się pewnie i bezpiecznie w powietrzu.

Zamość i skoki spadochronowe czekają na Ciebie! Nie trać więcej czasu na zastanawianie się. Weź odwagę w swoje ręce i dołącz do naszej społeczności śmiałków, którzy odkryli magię swobodnego spadania. Skok ze spadochronem to wyzwanie, którego warto się podjąć. Jeśli Ci się spodoba to następnym krokiem będzie kurs spadochronowy.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 15.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 12,50 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...