Skok na bungee Zakopane

260.00
Kod produktu: PM0695
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Należy zarezerwować sobie około godziny na realizację skoku.
Informacje dla oglądających:
Skok osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba ze specjalnej strefy.
Pogoda:
Niekorzystne warunki atmosferyczne jak: burze, silne wiatry uniemożliwiają realizację atrakcji. Wtedy uczestnik może dokonać zmiany terminu rezerwacji.
Obowiązujący strój:
Strój do skoku powinien być przede wszystkim wygodny i niekrępujący ruchów.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja z 7 dniowym wyprzedzeniem. Realizacja atrakcji następuje z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Voucher do okazania na miejscu.
Wymagania:
Skok możliwy jest od 16 roku życia za pisemną zgodą i przy obecności prawnego opiekuna. Przed realizacją skoku każdy z uczestników podpisuje stosowne oświadczenie.
Lokalizacja:
ul. Piłsudskiego 28B (obok Wielkiej Krokwi)
Ważność:
365 dni.

O bezpieczeństwo dba instruktor oraz profesjonalny sprzęt. Na dole na uczestnika czeka dmuchany materac, na który jest opuszczany już po oddanym skoku. Dodatkowym zabezpieczeniem jest również wpleciona w gumę taśma alpinistyczna oraz zastosowanie potrójnych uprzęży. Liny zawsze dopasowywane są do wagi danego uczestnika – wszystkie te zabezpieczenia zwiększają bezpieczeństwo i uniemożliwiają zerwanie liny.

Warunkiem jest bycie trzeźwym. Nie można też zgłaszać się na realizację prezentu pod wpływem środków odurzających. Zabrania się korzystania z atrakcji osobom które: mają dolegliwości układu krążenia, choroby serca, epilepsję, schorzenia kręgosłupa lub są po jego obrażeniach, miały połamane nogi, miednicę lub są po innych ciężkich urazach. W razie wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem.

Skok na bungee – Zakopane uwielbia ekstremalną zabawę

Czy w Zakopanem znajdzie się coś, co dostarczy ekstremalnych wrażeń i to w ciągu kilku sekund? Gwarantujemy, że tak! Przygotowaliśmy coś, co zapewni silne i szczere emocje, a strach i euforia będą się nawzajem przenikać tak często, że przestaniesz te uczucia odróżniać. Brzmi niecodziennie? Dokładnie tak to powinno wyglądać, w końcu to skok na bungee! Zakopane jeszcze nigdy nie sprawiało tyle radości. Koniec z nudą, mówimy stanowcze stop monotonii. Pora na coś, co przypomni, czym jest prawdziwa radość życia. Ta ekstremalna atrakcja to świetny sposób na przeżycie czegoś wyjątkowego i spróbowania swoich sił w walce ze strachem, który potrafi sparaliżować. Mimo to po prostu warto. Radość, która towarzyszy pokonaniu swoich lęków po prostu uzależnia i jest nie do opisania słowami. Wystarczy jednak spojrzeć na twarze wszystkich, którzy powracają na ziemię – ich cechą wspólną zawsze jest szeroki uśmiech i spojrzenie pełne ognia, prawdziwej pasji. Dla nas to najlepsza możliwa rekomendacja i dowód na to, że to, co mamy Ci do zaoferowania naprawdę jest godne uwagi.

Decydując się na taką atrakcję, możesz być pewien, że jesteś całkowicie bezpieczny. Zostaniesz pieczołowicie przygotowany i przeszkolony przez profesjonalistów, którzy dobiorą dla Ciebie najlepszą uprząż i kask. Jesteśmy absolutnie pewni, że podczas skoku będziesz absolutnie bezpieczny. Wiemy, że to nie zniweluje strachu w całości, ale to dobrze. W końcu dzięki temu Twoje przeżycia i wspomnienia będą jeszcze bardziej intensywne.

Pomysł na prezent? Proponujemy skok na bungee! Zakopane to idealne miejsce

Planujesz niespodziankę dla kogoś wyjątkowego? Zanim pojedziesz do galerii po jakiś upominek, mamy dla Ciebie pewien pomysł. Co powiesz na prezent, którego ta osoba na pewno się nie spodziewa? Proponujemy Ci solidną porcję adrenaliny, przepiękny widok, odrobinę strachu i prawdziwą euforie. Brzmi ciekawie? Myśląc, co kupić, jako niespodziankę, zastanów się, czy najlepszy nie będzie właśnie skok na bungee. Zakopane naprawdę ma ogromne możliwości, jeżeli chodzi o niezapomniane niespodzianki. Trzeba jedynie wiedzieć, gdzie szukać!

Skoro już tutaj jesteś, to zakładamy, że doskonale wiesz, co to znaczy udany prezent. Radzimy także skorzystać z nowego pomysłu – bungee cieszy się ogromną popularnością i to nie bez powodu. Nawet, jeżeli perspektywa skoku wydaje się straszna, to efekt końcowy i tak jest pozytywny. Jeżeli „pozytywny” to dobre słowo, na określenie niepohamowanej radości i prawdziwej euforii, bo to główne „objawy” powrotu na ziemię.

Równie cenne będą same zdjęcia i filmik. Te pamiątki będą wywoływać szeroki uśmiech przez lata, a znajomi i rodzina po prostu oniemieją z zachwytu, kiedy zobaczą, nagrania z tego skoku. Przyznaj, że jak na zwykły prezent, skutki są ogromne, prawda? W końcu na udanych niespodziankach znamy się najlepiej na świecie. To nas nakręca, a każdy zadowolony klient to ogromna motywacja.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 07.07.2021, 17:47

Ta cena jak za takie przeżycie to naprawdę warto! Jestem kilka dni po skoku ale dalej o nim myślę ;)


, 21.05.2020, 21:19

Wrażenia które ciężko opisać ;) zakochałem się w tej adrenalinie!


 

Ładowanie danych ...