Skok na bungee Wrocław

260.00
Kod produktu: PM0934
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Należy zarezerwować sobie około godziny na realizację skoku.
Informacje dla oglądających:
Skok osoby obdarowanej może obserwować z ziemi towarzysząca jej osoba ze specjalnej strefy.
Pogoda:
Niekorzystne warunki atmosferyczne jak: burze, silne wiatry uniemożliwiają realizację atrakcji. Wtedy uczestnik może dokonać zmiany terminu rezerwacji.
Obowiązujący strój:
Strój do skoku powinien być przede wszystkim wygodny i niekrępujący ruchów.
Informacje dodatkowe:
Rezerwacja z 7 dniowym wyprzedzeniem. Realizacja atrakcji następuje z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Voucher do okazania na miejscu.
Wymagania:
Skok możliwy jest od 16 roku życia za pisemną zgodą i przy obecności prawnego opiekuna. Przed realizacją skoku każdy z uczestników podpisuje stosowne oświadczenie. Minimalna waga uczestnika to 40 kg.
Lokalizacja:
ul. Wróblewskiego 9 (obok ZOO)
Ważność:
365 dni.

O bezpieczeństwo dba instruktor oraz profesjonalny sprzęt. Na dole na uczestnika czeka dmuchany materac, na który jest opuszczany już po oddanym skoku. Dodatkowym zabezpieczeniem jest również wpleciona w gumę taśma alpinistyczna oraz zastosowanie potrójnych uprzęży. Liny zawsze dopasowywane są do wagi danego uczestnika – wszystkie te zabezpieczenia zwiększają bezpieczeństwo i uniemożliwiają zerwanie liny.

Warunkiem jest bycie trzeźwym. Nie można też zgłaszać się na realizację prezentu pod wpływem środków odurzających. Zabrania się korzystania z atrakcji osobom które: mają dolegliwości układu krążenia, choroby serca, epilepsję, schorzenia kręgosłupa lub są po jego obrażeniach, miały połamane nogi, miednicę lub są po innych ciężkich urazach. W razie wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem.

Skok na bungee Wrocław - Dolnośląskie zaprasza na emocje

Skok na bungee we Wrocławiu, to okazja do przeżycia wyjątkowych emocji. Ten rodzaj sportu ekstremalnego wywodzi się od starożytnego rytuału powszechnego wśród Aborygenów na niektórych wyspach Oceanu Spokojnego i wśród wielu rdzennych plemion Ameryki Południowej. Aktywność tego typu była też częścią rytuału przejścia w stan dorosły dla mieszkańców Vanuatu. Po osiągnięciu określonego wieku skakali oni z wielkich wysokości z winoroślą przymocowaną do stóp. Skok na bungee we Wrocławiu to możliwość przeżycia podobnych emocji, ale w całkowicie bezpieczny sposób.

Skok na bungee we Wrocławiu odbywa się za pomocą elastycznej liny przymocowanej do nóg i innych części ciała skoczka. Jak każdy sport ekstremalny wymaga dużej odwagi, ale (i to jest jego różnica w stosunku do innych dyscyplin ekstremalnych) nie wymaga specjalnego treningu. Każdy może skorzystać z możliwości przeżycia tych emocji i doznać niezapomnianych przeżyć. Sport ten jest całkowicie bezpieczny. Sama lina jest wielokrotnie testowana i spełnia wszelkie konieczne standardy. Ze względów bezpieczeństwa lina jest zwykle wymieniana na długo przed całkowitym zużyciem. Ma odpowiedni margines bezpieczeństwa - maksymalne obciążenie, które może wytrzymać duży ładunek. Margines bezpieczeństwa lin do skakania jest bardzo duży, wielokrotnie przekraczający przeciążenie doświadczane przez sportowca, które wynosi od 2,5 do 3,5 G. Liny są niezwykle elastyczne i rozciągają się średnio 2–4 swojej całkowitej długości. Lina za pomocą specjalnych urządzeń jest przymocowana do nóg (kostek) skoczka lub do ciała. Możliwe jest również połączenie kombinowane. Całość mocowania zostanie przeprowadzona przez wykwalifikowanego instruktora. Kilkukrotnie upewni się on, że całość uprzęży jest bezpieczna.

Ekstremalna przygoda - skok na bungee Wrocław

Skok na bungee we Wrocławiu jest możliwy po zakupie vouchera w naszym sklepie. Po tym fakcie użytkownik ma aż rok, żeby wykorzystać bon i przeżyć niezapomnianą atrakcję. Długa gumowa lina, która może się rozciągać i kurczyć, sprawia, że skoczek swobodnie spada z wysokości i przez chwilę zwisa na określonej wysokości. Taka atrakcja pozwala na ekstremalne wrażenia nurkowania w otchłani i swobodnego opadania.

Z vouchera może skorzystać każda osoba, która w dniu wydarzenia ukończyła osiemnaście lat lub jest w wieku szesnastu lat i ma pozwolenie od swoich prawnych opiekunów. Ten sport jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, ale są pewne ograniczenia, jeśli chodzi o schorzenia czy choroby, które mogą sprawić, że udział w wydarzeniu jest niemożliwe. Takie zaburzenia obejmują wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, zawroty głowy, epilepsję, a także urazy pleców, szyi, kręgosłupa lub nóg. Jeśli masz którykolwiek z powyższych objawów, przed udziałem w wydarzeniu koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Nie można też skorzystać z vouchera, jeśli uczestnik stawi się na miejscu wydarzenia w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub narkotyków. Uczestnik powinien być ubrany w strój, który nie krępuję ruchów i jest wygodny.

Samo wydarzenie może się nie odbyć, jeśli w dniu realizacji vouchera warunki atmosferyczne uniemożliwią skakanie. Chodzi tu o obfite opady deszczu, burze lub silny porywisty wiatr, który może zagrażać bezpieczeństwu uczestnika wydarzenia. Swój udział osoba obdarowana voucherem musi zgłosić na siedem dni przed wydarzeniem. Przebieg zdarzenia może być obserwowana przez znajomych, przyjaciół czy rodzinę uczestnika oraz w całości filmowany, czy fotografowany. Będzie to z pewnością fantastyczna pamiątka, a film można umieścić w mediach społecznościowych czy platformach internetowych. Wrocław zaprasza na gwarantowane emocje!

Voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 05.06.2020, 19:38

Zawsze chciałem to zrobić i warto było! Emocje nie z tej ziemi... ;)


 

Ładowanie danych ...