Seans w grocie solnej Warszawa

45.00
Kod produktu: PM0769
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Seans trwa 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu realizacji mogą znajdować się tylko osoby, które otrzymały voucher.
Pogoda:
Na realizację prezentu nie wpływa pogoda.
Obowiązujący strój:
Dowolny, wygodny. Koniecznie trzeba zabrać dodatkową parę skarpetek.
Informacje dodatkowe:
Voucher przeznaczony dla 2 osób. Seanse realizowane są w grupach. Przeciwwskazaniem są ostre stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, choroby nowotworowe, nadczynność tarczycy, alergia na jod, ostre choroby nerek, gruźlica.
Wymagania:
Rezerwacja powinna nastąpić minimum 7 dni wcześniej.
Lokalizacja:
ul. Broniewskiego 7
Ważność:
365 dni.

Relaksacyjny seans w grocie solnej. Warszawa zaskakuje atrakcjami!

Relaks i odpoczynek powinien być stałym elementem codziennego cyklu. Po ciężkiej pracy powinna przyjść pora na odprężenie i tak w kółko. Rzeczywistość jest niestety nieco inna i często daje w kość. Bywa i tak, że w ciągu całego tygodnia można zapomnieć o odpoczynku – praca i domowe obowiązki skutecznie to przekreślają. Dlatego też każda atrakcja, która pozwoli oderwać się od szarej codzienności, powinna być na wagę złota. Całe szczęście, takie zjawiska nie są rzadkością. Wystarczy po prostu wiedzieć, gdzie szukać!

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg przeróżnych atrakcji, które zapewniają odprężenie i odpoczynek na najwyższym poziomie. Co więcej, znajdziesz tutaj coś, co pomoże zachować dobrą kondycję i zdrowie! Nie wierzysz? W takim razie powinieneś jak najszybciej postawić na seans w grocie solnej! Warszawa Gwarantuje, że jedna wizyta wystarczy, żeby zakochać się w tym miejscu i poczuć wyraźną różnicę w samopoczuciu. Dlaczego?

Grota solna to miejsce w całości wyłożone blokami solnymi. Temperatura pomieszczenia, jego wilgotność i wentylacja sprawiają, że powietrze jest nasycone ważnymi dla organizmu pierwiastkami. Mowa tutaj nie tylko o jodzie, ale także wapniu, żelazie, magnezie czy potasie. Z tego powodu taka atrakcja to dobry pomysł nie tylko dla tych, którzy potrzebują relaksu czy odpoczynku, ale też dla tych, którzy cierpią na różne schorzenia lub przewlekłe stany zapalne dróg oddechowych.

Z takiego seansu możesz wynieść znacznie więcej, niż Ci się wydaje! W końcu zdrowie zawsze jest najważniejsze, a tutejszy mikroklimat sprawi, że poczujesz się znacznie lepiej. To nie tylko nasze zdanie – to opinie tysięcy osób, które już nam zaufały. Wniosek może być więc jeden – grotę solną w Warszawie po prostu warto odwiedzić, nawet jeżeli myślisz, że nic Ci nie dolega. Co więcej – nie musisz przychodzić sam. Warto, żeby bliska dla Ciebie osoba także skorzystała, prawda?

Dlaczego właśnie seans w grocie solnej? Warszawa doskonale to wie!

Dokładnie! Taka atrakcja to fenomenalny pomysł na prezent dla kogoś wyjątkowego. Dzięki temu sprawisz, że ktoś bliski będzie mógł spędzić relaksujące chwile w idealnym mikroklimacie, a Ty wykażesz się wielką kreatywnością. Voucher na seans pełen odprężenia i zdrowego powietrza to prawdziwy prezent marzeń. Żeby go zdobyć, wystarczy Ci jedynie kilka chwil przed komputerem!

Zamówiony voucher na prezent przyjdzie pocztą, w zgrabnym i estetycznym pudełeczku. Taka niespodzianka na pewno będzie strzałem w dziesiątkę! W końcu kto mógłby spodziewać się takiego podarunku? Musisz pamiętać, że kluczem do udanej niespodzianki jest właśnie kreatywne podejście do tematu, a możesz być pewien, że nam pomysłów nigdy nie brakuje!

Termin realizacji ustalisz telefonicznie, a sam voucher można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale też praktyczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że taka niespodzianka będzie dobrą decyzją, a voucher na pewno uciesz bliską Ci osobę!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...