Seans w grocie solnej Tychy

45.00
Kod produktu: PM0768
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Seans trwa 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu realizacji mogą znajdować się tylko osoby, które otrzymały voucher.
Pogoda:
Na realizację prezentu nie wpływa pogoda.
Obowiązujący strój:
Dowolny, wygodny. Koniecznie trzeba zabrać dodatkową parę skarpetek.
Informacje dodatkowe:
Voucher przeznaczony dla 2 osób. Seanse realizowane są w grupach. Przeciwwskazaniem są ostre stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, choroby nowotworowe, nadczynność tarczycy, alergia na jod, ostre choroby nerek, gruźlica.
Wymagania:
Rezerwacja powinna nastąpić minimum 7 dni wcześniej.
Lokalizacja:
ul. Damrota 66
Ważność:
365 dni.

Seans w grocie solnej w Tychach to propozycja nietypowego prezentu dla pary. W ramach seansu w grocie solnej będzie można się zrelaksować, nieco oderwać się od codzienności i zadbać o swoje zdrowie. Wszystko to będzie się realizowało w towarzystwie bliskiej osoby, dlatego tym  bardziej będzie to doskonałych prezent, który wielu osobom powinien przypaść do gustu. 

Seans w grocie solnej Tychy – propozycja na chwilę relaksu 

Wybierz seans w grocie solnej. Tychy to odpowiednie miejsce, gdzie można podarować parze świetny prezent, który będzie szansą na to, by mieć nieco oddechu. Grota solna wyłożona jest w całości solnymi blokami. Warunki jakie tam panują będą sprawiać, że w grocie będą licznie występować cenne dla zdrowia pierwiastki jak jod, wapń, żelazo, magnez, potas, brom, selen czy miedź. Dlatego faktycznie można liczyć na to, że seans w grocie w Tychach będzie wpływał pozytywnie na organizm i warto się na taki sposób spędzenia czasu zdecydować. Taki prezent niewątpliwie przypadnie innym do gustu i możliwe, że sprawi, że ktoś ponownie chętnie będzie sięgał do oferty grot solnych.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 17:55

Polecam, fajne odprężenie


 

Ładowanie danych ...