Seans w grocie solnej Lublin

45.00
Kod produktu: PM0765
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Seans trwa 45 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu realizacji mogą znajdować się tylko osoby, które otrzymały voucher.
Pogoda:
Na realizację prezentu nie wpływa pogoda.
Obowiązujący strój:
Dowolny, wygodny. Koniecznie trzeba zabrać dodatkową parę skarpetek.
Informacje dodatkowe:
Voucher przeznaczony dla 2 osób. Seanse realizowane są w grupach. Przeciwwskazaniem są ostre stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, choroby nowotworowe, nadczynność tarczycy, alergia na jod, ostre choroby nerek, gruźlica.
Wymagania:
Rezerwacja powinna nastąpić minimum 7 dni wcześniej.
Lokalizacja:
ul. Jana Sapiehy 2
Ważność:
365 dni.

Seans w grocie solnej w Lublinie dla dwojga to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także możliwość poprawienia swojego zdrowia i samopoczucia. To pomysł na prezent przede wszystkim dla osób zapracowanych, przemęczonych, a także starszych, które narzekają na swoje zdrowie i formę. Korzystne działanie takiej groty odczuje jednak każdy – jest to więc podarunek uniwersalny! 

Seans w grocie solnej Lublin – jak zrealizować voucher?

Seans w grocie solnej w Lublinie trwa około 45 minut i jest to czas, który zapamięta się na długo. Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób, a seans odbywa się w grupach. Sól nasyca powietrze zdrowotnymi biopierwiastkami, które wspomagają leczenie wielu schorzeń. Spokój i relaksująca muzyka sprawiają, że kuracjusze znakomicie odpoczywają i koją swoje nerwy. Rezerwacji trzeba dokonać minimum 7 dni przed przybyciem, a na seans zabrać ze sobą voucher oraz dodatkową parę skarpetek. Warto wiedzieć, że istnieją pewne przeciwwskazania do pobytu w grocie solnej – to między innymi nadczynność tarczycy czy alergia na jod.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 17:57

Polecam


 

Ładowanie danych ...