Ramka dla nauczyciela

65.90
Kod produktu: PLAK044
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
  Certyfikat SSL. Bezpieczne zakupy!
 

Ramka dla nauczyciela to zdecydowanie bardzo dobry pomysł na prezent z podziękowaniem dla nauczyciela. Nadaje się na koniec roku, Dzień Nauczyciela oraz na każdą inną okazję jaka tylko przyjdzie nam do głowy, a nawet na święta. Wielu prowadzących zajęcia dydaktyków szkolnych ma bardzo wysokie umiejętności nauczania oraz podejścia do dzieci i młodzieży. Jednocześnie oprócz przekazywania wiedzy i nauki potrafią prowadzić uczniów na odpowiednie ścieżki życiowe. Dlatego prezent w postaci ramki dla nauczyciela wydaje się odpowiednim wyborem dla takich wyjątkowych dydaktyków. Za co można podziękować nauczycielom? Za ich trud, wytrwałość, czas i pracę włożoną w uczniów, jako naukę oraz wychowanie i to nie tylko w godzinach lekcyjnych, ale również poza nimi. Nasz produkt to będzie jednocześnie idealny prezent dla nauczyciela. Ramka to zdecydowanie strzał w dziesiątkę!

Personalizowana ramka dla nauczyciela - sklep Suprizo

Nasza wyjątkowa i personalizowana ramka dla nauczyciela, jako prezent dla dydaktyka może zostać powieszona na ścianie w klasie lub w domu, ponieważ ma bardzo elegancki wygląd. Rozmiar 30 na 40 centymetrów sprawia, że widać ją dobrze i wyraźnie w każdym pomieszczeniu szkolnym czy domowym. Jak podziękować nauczycielowi na koniec roku? W prosty sposób: wystarczy ramkę spersonalizować i nanieść na niej odpowiednią dedykację dla prowadzącego zajęcia na koniec roku szkolnego. Ramka z podziękowaniem dla nauczyciela wydaje się w tym celu po prostu idealna. Uczniowe mogą nanieść na niej dowolne napisy, które będą niepowtarzalne i na pewno spodobają się dydaktykowi.

Ramka na Dzień Nauczyciela

Ta ramka na Dzień Nauczyciela to również świetny pomysł na upominek w tym dniu. Jak napisać podziękowanie dla nauczycieli? Wystarczy zebrać uczniów w klasie przed tym świętem, zgromadzić wspólnie kilka powodów dla których warto podziękować prowadzącemu lekcje i umieścić je odpowiednio w ramce na Dzień Nauczyciela poprzez nasz moduł personalizacji. Ten prezent zdecydowanie nada się przede wszystkim dla wychowawcy jako jego własna dedykowana ramka. Podziękowanie dla nauczyciela tego typu na pewno pasuje na Dzień Nauczyciela idealnie!

PLAKAT
Wymiar: 30x40 cm
Papier fotograficzny 230g/m2 
Plakat oprawiony w ramkę
RAMKA
Materiał MDF
Bepieczna szybka z PLEXI
Kolor: biały, czarny

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 15.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 12,50 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 01.09.2022, 12:50

Wszystko super.


 

Ładowanie danych ...