Prezent dla pracownika

Cechy prezentu
Rodzaj prezentu

Prezent dla pracownika – skromny ale trafiony

Czasami zdarzają się okazje, przy których wypada zorganizować prezent dla pracownika – na przykład, gdy dostał awans, ma urodziny lub opuszcza firmę (na przykład z powodu przeprowadzki). Tylko jakie cechy powinien mieć taki podarunek, żeby nie wydawał się nazbyt niestosowny? Bardzo drogie upominki mogą wprowadzić Twojego pracownika w zakłopotanie, dlatego postaw na coś skromnego, jednak zabawnego.

Taki prezent dla pracownika na pewno się sprawdzi – nie będzie nazbyt zobowiązujący, do tego stworzy miłe skojarzenia z pracą, co może mieć wpływ na jego późniejsze wyniki. Tak, pamięć o ważnych datach pracowników i obdarowywanie ich z tej okazji prezentami potrafi być dla nich bardzo motywujące. W końcu pokazuje to, że o nich pamiętasz i cenisz sobie ich obecność w Twojej firmie! Warto podkreślać, że razem tworzycie zespół, dzięki temu praca będzie przynosiła o wiele lepsze skutki, na czym na pewno Ci zależy!

Najlepszy pomysł na prezent dla Twojego pracownika w Suprizo

Na samo hasło „prezent dla Twojego pracownika” drętwieją Ci ręce, a głowa zapełnia się tysiącem pytań? Pomysłów jest tak dużo, że trudno je w jakikolwiek sposób wymienić, a co dopiero odpowiedzieć na nie bez niczyjej pomocy. Na szczęście nie jesteś z tym sam – w końcu, od czego jesteśmy, jak nie od pomagania w wyborze podarunku dla każdego! Pomysł na prezent dla pracownika nie będzie stanowił dla nas dużego wyzwania, ponieważ mamy na to sprawdzony sposób.

Skromny prezent dla pracownika na pewno będzie trafiony – zabawne koszulki i spersonalizowane podarunki doskonale sprawdzą się w tej roli. Nie dość, że cieszą, to nigdy nie są niestosowne! Bez względu na to, jaki klimat panuje w Twojej firmie, prezenty z Suprizo z łatwością się do niego dopasują.

, 07.01.2020, 12:42

W Suprizo znalazłem elegancki prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę. Wybór takiego prezentu jest dość trudny, bo nie wiadomo dokładnie, co spodoba się pracownikami. Na szczęście z Jerzym znamy się bardzo dobrze i aż szkoda, że odchodzi na emeryturę.


, 08.07.2020, 10:07

Odpowiedni prezent dla pracownika to symbol docenienia jego wkładu w tę firmę. Mam nadzieję, że mojemu zespołowi te małe podarunki sprawią ogromną przyjemność, bo jak na nie patrzę to mam ochotę sama siebie zatrudnić :)


, 17.07.2020, 09:37

Prezent świąteczny dla pracownika, jaki znalazłem w Suprizo u nas dobrze się sprawdził. Dla każdego z pracowników wybrałem inny wariant personalizacji i powiem szczerze, że było warto. Cały zespół był ucieszony.


, 14.09.2020, 09:16

Każdy prezent dla pracownika na święta dobrany w Suprizo spełniał moje oczekiwania. Personalizacja pomagała nam dostosować prezenty do pracowników i wszyscy byli zadowoleni :)


, 21.09.2020, 10:17

Prezenty dla pracowników na święta z Waszej oferty zamawialiśmy już drugi raz z rzędu i za każdym razem byliśmy zadowoleni. Dzięki za terminową wysyłkę.


, 08.07.2021, 13:20

Ten sklep ma świetne drobne upominki dla współpracowników. Nie chcieliśmy kupować czegoś wymyślnego, ale przy okazji miało być fajną pamiątką. Tutaj to znaleźliśmy, dlatego jak najbardziej polecamy wszystkim niezdecydowanym zakupy tutaj bo warto.


, 09.07.2021, 12:36

Nie jest łatwo znaleźć oryginalne prezenty dla pracowników, ale z sklepem Suprizo nam się to udało! Działamy w branży sportowej i każdy z nas ma z nim dużo do czynienia, dlatego wszystkim kupiliśmy bidony bo zatrudnieni pracownicy mogą wziąć taki produkt ze sobą na trening.Ładowanie danych ...