Podziękowania dla promotora

139.90
Kod produktu: MIOD026
Przód
7
20
14
3

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Podziękowania dla promotora, to szczególny zestaw, który wręczymy opiekunowi naszej pracy magisterskiej, pracy doktorskiej, po obronie i egzaminie zakończonych sukcesem. Promotor wspiera studenta w całym procesie pisania pracy magisterskiej, tak aby student złożył pracę, która spełnia wszystkie wymagania. Na każdym etapie dokłada szczególnej staranności, aby wspierać studenta w pracy magisterskiej, i pomaga studentowi w sformułowaniu wykonalnego pytania badawczego i planu pracy, tak aby mógł w zasadzie ukończyć pracę dyplomową w ciągu jednego roku akademickiego. Bez jego pomocy, napisanie właściwiej pracy jest praktycznie niemożliwe. Specjalny – spersonalizowany prezent, to namacalny dowód wdzięczności studenta za poświęcony mu czas oraz energię.

Podziękowania dla promotora - prezent po obronie

Podziękowania dla promotora jako prezent może zostać odpowiednio spersonalizowane. Taki prezent będzie szczególnie mile widziany, gdyż jest namacalnym dowodem, że osoba obdarowująca chciała i postarała się sprawić obdarowanemu przyjemność. Nie mniej ważna od symboliki jest też zawartość podziękowania. W tym przypadku oferujemy klientom zestaw unikalnych miodów i herbat. W skrzyneczce wykonanej w całości z litego drewna i wypełnionej wełną drzewną o wymiarach - długość: 30 cm, szerokość: 20 cm, wysokość: 13 cm, umieściliśmy trzy naturalne miody pochodzące z polskiej pasieki na Podkarpaciu. Jest to miód lipowy, wielokwiatowy oraz rzepakowy. Wszystkie zostały zapakowane w eleganckie słoiki o gramaturze 250 gram. Do zestawu, została dołączona pałeczka do miodu, która podobnie jak sama skrzyneczka jest wykonana z litego drewna. Pałeczka pozwala w sposób wygodny i bezpieczny nabrać miód do skosztowania. Długość pałeczki to 18 centymetrów.

Oprócz tego w środku obdarowany promotor znajdzie herbatę liściastą Earl Grey, które jest dodatkowo aromatyzowana olejkiem z bergamotki. Zapakowana w ekologiczną torebkę herbata waży 100 gram. Opakowanie, w którym znajduje się herbata, opatrzone jest nadrukiem na papierowej etykietce, gdzie pozostawiliśmy miejsce, aby każdy z kupujących mógł wpisać własną dedykację.

Zabieg personalizowania prezentu jest tu bardzo istotny, i podobny nadruk pojawia się, jak już wspomnieliśmy na samej skrzynce. Dzięki temu skrzynka jako podziękowania nawet po wyczerpaniu zapasów herbaty i miodu, będzie służyć osobie obdarowanej, jako wyjątkowa pamiątka. Skrzynka ma też prócz estetycznych – walory funkcjonalne. Może zostać spożytkowana do przechowywania dowolnych drobiazgów – tak produktów spożywczych, przypraw, a nawet osobistych zdjęć czy ważnych drobiazgów.

Miody:

3 naturalne miody: lipowy, wielokwiatowy, rzepakowy w słoiczkach o gramaturze 250 g z polskiej pasieki na Podkarpaciu.
Wartość odżywcza w 100 g produktu: energia 340 kcal, tłuszcz – 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone  - 0 g, węglowodany – 83 g w tym cukry – 76 g, białko – 0,3 g, sól – 0 g.

Pałeczka do miodu:

Długość: 18 cm, wykonana w całości z litego drewna.

Herbata:

Herbata liściasta Czarna Earl Grey, aromatyzowana olejkiem z bergamotki.
Waga: 100g zapakowana jest w ekologiczną torebkę.
Profesjonalny nadruk na papierowej etykiecie naklejanej na torebkę ECO z miejscem na wpisanie własnej dedykacji.

Skrzyneczka:

Wymiary: długość: 30 cm, szerokość: 20 cm, wysokość: 13 cm
Wykonana w całości z litego drewna wypełniona wełną drzewną.
Skrzyneczka będzie idealna do dalszego wykorzystania na różne przedmioty.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 11.05.2022, 12:22

Zastanawiałem się czy pisać je w ogóle, ale po obejrzeniu tych stwierdziłem, że na pewno wystarczą :)


, 19.11.2021, 10:12

Tekst dedykacji wygląda na nich świetnie. Polecam gorąco :)


, 27.08.2021, 07:05

Piękny przykład na podziękowanie. Trzeba przyznać, że to świetny i niespotykany produkt!


, 20.08.2021, 12:48

Dedykacja dla promotora okazała się trafiona jako dodatek do pracy. Profesor był pod wrażeniem kiedy zobaczył prezent z waszego sklepu, więc podziękowanie wypadło bardzo dobrze.


, 11.08.2021, 14:57

Bardzo oryginalne podziękowania dla promotora. Na początku myślałam żeby kupić tylko kwiaty, ale przy tym pomyśle na prezent od razu się zdecydowałam. Dzięki!


, 04.08.2021, 14:06

Na prezencie z waszego sklepu umieściłam piękny cytat, który lubiła powtarzać moja promotorka pracy licencjackiej i była miło zaskoczona podarunkiem. Na pewno to lepsze niż zwykła kartka, a przy okazji na produkcie jest gdzie umieścić tekst. Polecam gorąco zakup!


, 06.05.2021, 11:12

Dołączyłam te piękne podziękowania dla promotora pracy doktorskiej. Naprawdę na to zasłużył i był miło zaskoczony. Prezent okazał się trafiony bo mój prowadzący jest wielbicielem herbaty, a sam zestaw z dedykacją po prostu wygląda świetnie. To całościowo było miłym akcentem zakończenia studiów doktoranckich. Dlatego dziękuję z całego serca również sklepowi i jego obsłudze :)


, 06.10.2020, 07:20

Nie chciałam dawać kwiatów i zastanawiałam się w jaki sposób podziękować promotorowi. Trafiłam tutaj i okazało się, że to był strzał w 10 :)


, 19.09.2020, 17:23

Podziękowania dla promotora z tego sklepu zrobiły robotę. Super wykonanie i wzór. Profesor bardzo zadowolony :)


, 17.07.2020, 14:11

Naprawdę świetny wzór i prezent. Profesor w ogóle nie spodziewał się takiego podarunku.


, 28.06.2020, 10:33

Nasz promotor nie mógł wyjść z podziwu, że takie prezenty można dostać! :)


 

Ładowanie danych ...