Podziękowania dla promotora

129.90
Kod produktu: MIOD026
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
  Certyfikat SSL. Bezpieczne zakupy!
 

Podziękowania dla promotora, to szczególny zestaw, który wręczymy opiekunowi naszej pracy magisterskiej, po obronie i egzaminie zakończonych sukcesem. Promotor wspiera studenta w całym procesie pisania pracy magisterskiej, tak aby student złożył pracę, która spełnia wszystkie wymagania. Na każdym etapie dokłada szczególnej staranności, aby wspierać studenta w pracy magisterskiej, i pomaga studentowi w sformułowaniu wykonalnego pytania badawczego i planu pracy, tak aby mógł w zasadzie ukończyć pracę dyplomową w ciągu jednego roku akademickiego. Bez jego pomocy, napisanie właściwiej pracy jest praktycznie niemożliwe. Specjalny – spersonalizowany prezent, to namacalny dowód wdzięczności studenta za poświęcony mu czas oraz energię.

Podziękowania dla promotora po obronie

Podziękowania dla promotora może zostać odpowiednio spersonalizowane. Taki prezent będzie szczególnie mile widziany, gdyż jest namacalnym dowodem, że osoba obdarowująca chciała i postarała się sprawić obdarowanemu przyjemność. Nie mniej ważna od symboliki jest też zawartość podziękowania. W tym przypadku oferujemy klientom zestaw unikalnych miodów i herbat. W skrzyneczce wykonanej w całości z litego drewna i wypełnionej wełną drzewną o wymiarach - długość: 30 cm, szerokość: 20 cm, wysokość: 13 cm, umieściliśmy trzy naturalne miody pochodzące z polskiej pasieki na Podkarpaciu. Jest to miód lipowy, wielokwiatowy oraz rzepakowy. Wszystkie zostały zapakowane w eleganckie słoiki o gramaturze 250 gram. Do zestawu, została dołączona pałeczka do miodu, która podobnie jak sama skrzyneczka jest wykonana z litego drewna. Pałeczka pozwala w sposób wygodny i bezpieczny nabrać miód do skosztowania. Długość pałeczki to 18 centymetrów.

Oprócz tego w środku obdarowany promotor znajdzie herbatę liściastą Earl Grey, które jest dodatkowo aromatyzowana olejkiem z bergamotki. Zapakowana w ekologiczną torebkę herbata waży 100 gram. Opakowanie, w którym znajduje się herbata, opatrzone jest nadrukiem na papierowej etykietce, gdzie pozostawiliśmy miejsce, aby każdy z kupujących mógł wpisać własną dedykację.

Zabieg personalizowania prezentu jest tu bardzo istotny, i podobny nadruk pojawia się, jak już wspomnieliśmy na samej skrzynce. Dzięki temu skrzynka jako podziękowania nawet po wyczerpaniu zapasów herbaty i miodu, będzie służyć osobie obdarowanej, jako wyjątkowa pamiątka. Skrzynka ma też prócz estetycznych – walory funkcjonalne. Może zostać spożytkowana do przechowywania dowolnych drobiazgów – tak produktów spożywczych, przypraw, a nawet osobistych zdjęć czy ważnych drobiazgów.

Miody:

3 naturalne miody: lipowy, wielokwiatowy, rzepakowy w słoiczkach o gramaturze 250 g z polskiej pasieki na Podkarpaciu.
Wartość odżywcza w 100 g produktu: energia 340 kcal, tłuszcz – 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone  - 0 g, węglowodany – 83 g w tym cukry – 76 g, białko – 0,3 g, sól – 0 g.

Pałeczka do miodu:

Długość: 18 cm, wykonana w całości z litego drewna.

Herbata:

Herbata liściasta Czarna Earl Grey, aromatyzowana olejkiem z bergamotki.
Waga: 100g zapakowana jest w ekologiczną torebkę.
Profesjonalny nadruk na papierowej etykiecie naklejanej na torebkę ECO z miejscem na wpisanie własnej dedykacji.

Skrzyneczka:

Wymiary: długość: 30 cm, szerokość: 20 cm, wysokość: 13 cm
Wykonana w całości z litego drewna wypełniona wełną drzewną.
Skrzyneczka będzie idealna do dalszego wykorzystania na różne przedmioty.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 16.00 zł
 - 20.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 12,50 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 200 zł

, 06.10.2020, 07:20

Nie chciałam dawać kwiatów i zastanawiałam się w jaki sposób podziękować promotorowi. Trafiłam tutaj i okazało się, że to był strzał w 10 :)


, 19.09.2020, 17:23

Podziękowania dla promotora z tego sklepu zrobiły robotę. Super wykonanie i wzór. Profesor bardzo zadowolony :)


, 17.07.2020, 14:11

Naprawdę świetny wzór i prezent. Profesor w ogóle nie spodziewał się takiego podarunku.


, 28.06.2020, 10:33

Nasz promotor nie mógł wyjść z podziwu, że takie prezenty można dostać! :)


 

Ładowanie danych ...