Plakat na Komunię Świętą

65.90
Kod produktu: PLAK039
Przód
16
14
10
25
21
39
21

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Plakat na Komunię Świętą można darować każdej dziewczynce, która przystępuję do tego świętego sakramentu. Ten został ustanowiony przez Pana Jezusa Chrystusa podczas pożegnalnej Ostatniej Wieczerzy. Pierwszymi uczestnikami komunii byli uczniowie Jezusa Chrystusa. To wydarzenie jest uważane za jedno z najświętszych i najważniejszych w życiu rzymskokatolickim. Oznacza to, że osoba otrzymała Sakrament Eucharystii, Ciało i Krew Jezusa Chrystusa. Większość dzieci katolickich przyjmuje Pierwszą Komunię w wieku siedmiu lub ośmiu lat, ponieważ uważa się to za wiek rozumu. Inni mogą przyjąć sakrament, po raz pierwszy, ilekroć spełnią wszystkie wymagania Kościoła.

Tradycyjnie dzieci katolickie odprawiają pierwszą spowiedź, czyli Sakrament Pokuty, na tydzień przed przyjęciem sakramentu. Podczas spowiedzi dziecko wyszczególnia grzechy i czyny i otrzymuje w zamian pokutę. Pokutą to zwykle kilka modlitw, które należy odmawiać natychmiast po wyjściu ze spowiedzi. Gdy dziecko zostanie uwolnione od grzechu, jest gotowe do sakramentu

Plakat na Komunię Świętą – idealna pamiątka

Plakat na Komunię Świętą to sposób na uczczenie wyjątkowego wydarzenia w życiu dziecka. Sakrament ten jest bowiem czymś więcej niż ładną białą sukienką i rodzinnym przyjęciem. Chociaż jest to powód do świętowania, to wydarzenie oznacza, że dzieci studiowały i zrozumiały, najlepiej jak potrafiły, tajemnicę przeistoczenia, przemiany substancji zwykłego chleba i wina w substancję ciała i krwi Chrystusa. Dziecko obdarowane tą pamiątką na Komunię Świętą lepiej zrozumie i doceni, powagę wydarzenia. Jednocześnie będzie on pamiątką na całe życie i swoistym dokumentem, który potwierdzi uczestnictwo dziecka w sakramencie.

Sam plakat jest oprawiony w ramkę, która została wykonana z MDF. Ma wymiary 30 x 40 centymetrów i został wykonany na papierze fotograficznym 230g/m2. Bezpieczna szybka z Plexi sprawia, że całość jest odpowiednio zabezpieczona przed działaniem kurzu, brudu i upływu czasu. Wykonany z trwałych materiałów, będzie przez długi czas – wyjątkową pamiątką dla twojego dziecka.

PLAKAT

  • Wymiar: 30x40 cm
  • Papier fotograficzny 230g/m2 
  • Plakat oprawiony w ramkę

RAMKA

  • Materiał MDF
  • Bepieczna szybka z PLEXI
  • Kolor: biały, czarny

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 
Ten produkt świetnie pasuje jako: Prezenty na Komunię dla dziewczynki
 

Ładowanie danych ...