Personalizowane nosidło na piwo

89.90
Kod produktu: NOS010
Przód
6
2
1

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Personalizowane nosidło na piwo możemy wręczyć każdemu, kto lubi smak złocistego alkoholu. Wygodny pojemnik jest zaprojektowany na sześć butelek półlitrowych piwa. W środku umieszczono sześć osobnych przegródek, których zadaniem jest stabilizowanie butelek i niedopuszczenie do obijania się i w konsekwencji zarysowania czy stłuczenia. Dzięki temu cała konstrukcja idealnie nadaję się do zastosowania przy piknikach, przyjęciach lub kiedy tylko zachodzie potrzeba wygodne transportowania alkoholu.

Sam pojemnik ma wymiary 17 x 24,5 x 32 cm i jest zrobiony z drewna sosnowego. Właściwości drewna tego typu to długowieczność oraz trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na swój charakter, drewno sosnowe po latach nabiera szlachetnego wyglądu, a naturalne słoje nadają mu charakteru.

Personalizowane nosidło na piwo z własnym nadrukiem

Personalizowanym nosidłem na piwo może obradować bliską nam osobę, które chcemy zrobić wyjątkowy prezent. Skrzynkę bowiem można opatrzyć własnym nadrukiem. Może to być imię obdarowanej osoby połączone ze słynnym cytatem lub zdaniem, które dobrze oddaje charakter tej osoby. Jest to zależne od naszych potrzeb i tego, komu chcemy podarować pojemnik.

Sam nadruk wykonany jest metodą laserową. Laser pozwala na uzyskanie trwałego graweru, który nie ściera się, ani nie odbarwia, nawet po upływie wielu lat, intensywnego użytkowania pojemnika. Dodatkowo nosidełko personalizowane można bezpiecznie czyścić, także z użyciem środków chemicznych, bez obawy, że wytrzemy czy zniszczymy nieodwracalnie nadruk.

Informacje dodatkowe: 

  • produkt jest przeznaczony na maksymalnie 6 butelek o pojemności 0,5 litra
  • 6 osobnych przegródek na butelki (stoją sztywno i nie przemieszczają się)
  • całość wykonana z drewna sosnowego (ze względu na to, że drewno jest materiałem naturalnym, produkt może nieznacznie róźnić się od tego na zdjęciu)
  • wymiary: 17 x 24,5 x 32 cm (szerokość x długość x wysokość)
  • grawer laserowy jednostronny

Zdjęcie jest poglądowe, produkt sprzedawany jest bez piwa.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 21.03.2021, 13:07

Nosidło na piwo personalizowane stało się ulubionym gadżetem mojego kolegi. Także śmiało można stwierdzić, że prezent trafiony bardzo dobrze. Dlatego polecam wszystkim niezdecydowanym :)


 
Ten produkt świetnie pasuje jako: Prezent dla mężczyzny
 

Ładowanie danych ...