Nurkowanie Wrocław

199.00
Kod produktu: PM0862
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
90 minut (30 minut teoria, 60 minut praktyka)
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Basen, ul. Ścinawska 21 w zimnych miesiącach lub pływalnia Orbita, ul. Wejherowska 34 w ciepłych miesiącach
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Dlaczego warto postawić na nurkowanie? Wrocław już wie!

Myślałeś może o spróbowaniu czegoś całkowicie nowego? Codzienna nuda potrafi dać w kość, dlatego też warto poszerzać swoje horyzonty i ciągle próbować nowych atrakcji – tym bardziej, że Wrocław ma ich naprawdę wiele. Szczególnej uwadze polecamy nurkowanie. Wrocław ma do zaoferowania świetnie przygotowane baseny, które dają możliwości do swobodnej nauki nurkowania. Jedynymi przeciwwskazaniami będą tutaj: brak umiejętności pływania oraz problemy zdrowotne z układem krążenia lub układem oddechowym. Jeśli nic z powyższych Ci nie dolega, to powinieneś zastanowić się nad spróbowaniem swoich sił w nurkowaniu!

Musisz pamiętać, że oferujemy Ci jedynie lekcję – naukę połączoną z zabawą. Nie skończy się to certyfikatem. Nasze zadanie jest inne. Mamy zaszczepić w Tobie pasję do nurkowania, pielęgnować ją i sprawić, że pod wodą poczujesz się świetnie. Z nami zrobisz pierwsze kroki, dzięki czemu możesz być pewien, że sprzęt czy komunikacja pod wodą, nie będą dla Ciebie żadną przeszkodą. Oferujemy Ci solidne podstawy, które z pewnością przełożą się na ogromne umiejętności, jeśli zdecydujesz się spędzić więcej czasu na nurkowaniu.

Jeśli chodzi o Twoje bezpieczeństwo – jesteśmy przygotowaniu w stu procentach. Na krytym, głębokim basenie, nadzór sprawują ratownicy. Ty natomiast przejdziesz stosowne szkolenie, zanim zejdziesz pod wodę. Nasza atrakcja składa się z części teoretycznej oraz praktyki. Podczas teorii poznasz nie tylko budowę i działanie sprzętu, ale też zasady komunikacji pod wodą. Przyswojoną wiedzę będziesz mógł sprawdzić w warunkach bojowych, kiedy to wyruszysz na podbój głębin. Możesz być pewien, że czeka na Cienie świetna przygoda, której długo nie zapomnisz.

Nurkowanie – Wrocław stwarza świetne warunki do nauki!

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby, to polecamy coś wyjątkowego. Jesteśmy przekonani, że era tandetnych drobiazgów z galerii już minęła. Jeśli naprawdę zależy Ci na udanej niespodziance, to musisz wykazać się kreatywnością i niecodziennym podejściem do tematu, ale bez obaw – jesteśmy tutaj specjalnie dla Ciebie! Przygotowaliśmy wiele rozmaitych atrakcji, które pozwalają przeżyć przygodę życia, budzą ogromne emocje oraz dostarczają masę wrażeń. Dzisiaj szczególnej uwadze polecamy Ci właśnie nurkowanie. Wrocław jest świetnie przygotowany, tutaj z pewnością zdobędziesz solidne podstawy, które pomogą rozwijać pasję.

Do idealnego prezentu potrzebny jest już tylko voucher. Jak go zdobyć? To bardzo proste – nasza strona internetowa poprowadzi Cię przez cały proces zakupowy, a zajmie Ci to maksymalnie 5 minut. Następnie wystarczy poczekać kilka dni, aż voucher trafi do Twojego domu w ozdobnym pudełeczku, który świetnie sprawdzi się w roli prezentu. Wtedy też będziesz mógł uzgodnić termin realizacji vouchera. Warto pamiętać, że sam voucher można wykorzystać także w innych lokalizacjach, które oferują taką atrakcję. Wszystko po to, by zagwarantować Ci trafiony prezent!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 25.06.2020, 19:13

Fajna przygoda i na pewno spróbuję ponownie :)


 

Ładowanie danych ...