Nurkowanie Wałbrzych

199.00
Kod produktu: PM1019
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 60 minut
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Basen, dokładna lokalizacja ustalana na etapie rezerwacji.
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Lekcja nurkowania w Wałbrzychu to znakomity pomysł na prezent dla wszystkich osób, które umieją już pływać, ale które chciałyby nauczyć się nurkować lub po prostu przeżyć ciekawą przygodę i nabyć interesujące, nowe umiejętności. Nurkowanie odbywa się na głębokich wodach krytego basenu. Lekcje prowadzone są przez licencjonowanego instruktora, więc nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo bliskiej osoby – to prezent marzeń dla każdego fana sportów wodnych!

Nurkowanie Wałbrzych - szczegółowe informacje

Nurkowanie w Wałbrzychu w niektórych przypadkach może być obserwowane przez osobę towarzyszącą. Jest to prezent dla osób dorosłych, jednak młodzież również może uczestniczyć w kursie za zgodą opiekuna. Trzeba wziąć ze sobą voucher prezentowy, strój kąpielowy, klapki i ręcznik. Wszyscy obdarowani na pewno będą się świetnie bawić – w ramach prezentu zyskuje się bowiem opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz sprzęt specjalistyczny, wypożyczany na czas zajęć. Voucher na nurkowanie można wykorzystać również w innych lokalizacjach wymienionych w kategorii nurkowanie.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...