Nurkowanie Lublin

199.00
Kod produktu: PM0857
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
90 minut (45 minut teoria, 45 minut praktyka)
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Basen UP, ul. Głęboka 31. Opcjonalnie w cieplejszych miesiącach Jezioro Białe w Okunince
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Nurkowanie Lublin - kurs dla każdego

Nurkowanie w Lublinie to propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem i pragną poznać podstawy tej aktywności. Z każdym rokiem sport ten staje się coraz bardziej popularny. Rośnie liczba osób, które marzą o zanurzeniu się w morskie fale, aby móc z bliska obserwować podwodne rośliny czy rafy koralowe. Jednocześnie ten sport jest nadal sportem ekstremalnym –, do którego uprawiania potrzebujesz pewnego zestawu wiedzy i umiejętności, które pozwolą ci zanurzyć się w głębinach morskich bezpiecznie. Aby zdobyć niezbędne umiejętności, musisz przejść szkolenie. Nurkowanie w Lublinie pozwoli ci zapoznać się z podstawami tego sportu i sprawdzić, czy rzeczywiście jest on stworzony dla ciebie. Na kursie dowiemy się nie tylko jak bezpiecznie się zanurzać, ale też, na co zwrócić uwagę przy wyborze i zakupie sprzętu.

Podczas nurkowania próbnego, zrozumiesz, jak będziesz się zachowywał pod wodą na różnych głębokościach. To także doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy pragną wybrać się na wymarzone wakacje, które połączone będą z uprawianiem tego sportu. Przed zarezerwowaniem biletu i wydaniem pieniędzy na wymarzone wakacje, możesz sprawdzić, czy sport ten jest rzeczywiście dla ciebie odpowiedni.

Nurkowanie Lublin – zalety kursu

Nurkowanie w Lublinie trwa przez 90 minut. Połowa czasu będzie przeznaczona na zajęcia teoretyczne, a druga połowa to praktyka. Możesz skorzystać z kursu wieczorem po pracy lub w weekend - zajmuje to niewiele czasu. Poznasz podstawy teorii, opanujesz umiejętności i przyzwyczaisz się do nowych wrażeń. Nie musisz kupować sprzętu przed rozpoczęciem kursu. Oczywiście maska lub specjalne buty nie zaszkodzą, ale specjalistyczne urządzenia do kontrolowania lub regulacji otrzymasz na miejscu.

Pamiętaj, że nurkowanie jest poważnym sportem, wymaga pełnej koncentracji. Prześpij się przed wydarzeniem i nie pij alkoholu. Wszystkie te czynniki wpływają nie tylko na jakość zanurzenia i mogą zwiększać ryzyko choroby dekompresyjnej, nawet na tak niewielkich głębokościach w basenie. Dla bezpieczeństwa ważne jest zrozumienie fizyki procesu i przybliżonego schematu działania sprzętu. Ten kurs pozwala ci zadać nieograniczoną liczbę pytań w zakresie interesujących się zagadnień. Doświadczeni instruktorzy odpowiedzą na nie w sposób wyczerpujący i mogą udzielić ci niezwykle wartościowych wskazówek.

Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:24

Mili instruktorzy, bardzo dobry kurs na początek przygody.


 

Ładowanie danych ...