Nurkowanie Lubin

199.00
Kod produktu: PM1024
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 120 minut
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja snorkelingu dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Basen, dokładna lokalizacja ustalana na etapie rezerwacji.
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Nurkowanie Lubin - snorkeling

Nurkowanie w Lubinie - to ciekawy pomysł dla wszystkich osób, które uwielbiają sporty wodne i cenią sobie interesujące rozrywki. Żeby lekcje nurkowania mogły się odbyć, osoba w nich uczestnicząca musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania. Nie musi być jednak zaawansowana, więc jest to oferta niemal dla wszystkich. To znakomity prezent z różnych okazji – czy to urodzin, imienin, czy też rocznic, albo zdania jakiegoś ważnego egzaminu. Prezentem jest specjalny voucher na lekcje nurkowania, trwające około 120 minut. Voucher może zostać umieszczony w ozdobnym opakowaniu, co dodatkowo doda podarunkowi uroku. 

Nurkowanie Lubin – sprawdź się pod wodą

Kurs nurkowania w Lubinie – a dokładnie snorkelingu – odbywa się na basenie, pod czujnym okiem ratowników. Poprzedza go specjalne szkolenie teoretyczne, by każdy wiedział co robić. Trzeba jednak pamiętać, że w czasie trwania lekcji konieczne jest dokładne wykonywanie zaleceń instruktora. Jest to atrakcja całoroczna, na której odbycie nie ma wpływu pogoda. Co za tym idzie, nawet w czasie deszczu czy w zimie, gdy pada śnieg, można zgłaszać się na basen, by zrealizować voucher. Jest on ważny przez 365 dni od daty zakupu, więc z pewnością osoba obdarowana znajdzie dość czasu, by skorzystać z prezentu. Obejmuje on tak opiekę instruktorską oraz udostępnienie na czas szkolenia specjalistycznego sprzętu. Na basen trzeba również wziąć ze sobą strój kąpielowy, ręcznik i klapki, a przede wszystkim sam voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu obsłudze.

Szkolenie nie jest niestety przeznaczone dla wszystkich, o czym warto pamiętać przed zakupem prezentu. Minimalny wiek odbycia kursu to 10 lat, przy czym jeśli obdarowana osoba ma mniej niż 18 lat, musi posiadać zgodę opiekunów. Jest to świetny prezent dla tych, którzy choć w minimalnym stopniu umieją pływać. Jeśli ktoś cierpi na jakieś choroby związane z układem krążenia i układem oddechowym, nie jest to dobry pomysł na podarunek dla niego. Jeśli jednak nie ma żadnych przeciwwskazań, możliwe jest nawet przyprowadzenie na miejsce osoby towarzyszącej, która będzie obserwować całe szkolenie. Nie zawsze jest to możliwe z uwagi na dostępność terminu.

Ten jednak łatwo jest wygodnie dopasować do swoich potrzeb i możliwości instruktorów, ponieważ prezent nie dotyczy konkretnej daty. Wszystko ustalane jest już bezpośrednio z osobą obdarowaną, gdy kontaktuje się ona z miejscem odbycia kursu. To fantastyczny pomysł na prezent dla każdej osoby, która lubi wodę i ceni sobie nowe umiejętności oraz doświadczenia! Lubin zaprasza na nurkowanie!

Bon podarunkowy można wykorzystać we wszystkich innych dostępnych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...