Nurkowanie Łódź

199.00
Kod produktu: PM1023
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 2 godziny (60 minut teoria, 60 minut praktyka)
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Basen, ul. Nawrot 19 i Aleja Politechniki 10. Latem w otwartych zbiornikach.
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Nurkowanie Łódź - kurs poznawania podwodnego świata

Nurkowanie w Łodzi to fantastyczny prezent dla każdej osoby uwielbiającej przygody, która nie boi się nowych wyzwań i chce przeżyć coś niezapomnianego. Prezentem jest kurs dla początkujących, pozwalający zapoznać się z tematem nurkowania, by wszystko było w pełni bezpieczne. Kurs dzieli się na dwie części – pierwsza jest teoretyczna i trwa około 60 minut, a po niej następuje część praktyczna, która również trwa około 60 minut.

Lekcje są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, których zadaniem jest fachowe wyłożenie wiedzy, a następnie nauczenie uczestników kursu, jak się tą wiedzą w praktyce posługiwać. Warto pamiętać, że obowiązują również pewne zasady, do których trzeba się stosować w trakcie kursu. Jest on prowadzony przez licencjonowanego instruktora, a same zajęcia przeznaczone są dla osób, które umieją pływać. Jest to jeden z warunków realizacji prezentu. Voucher na pewno wywoła radość i ekscytację – jest to zdecydowanie doskonały prezent!

Nurkowanie Łódź – prezent dla dzieci i dorosłych

Nurkowanie w Łodzi odbywa się niezależnie od pogody. Kurs dla początkujących prowadzony jest przez cały rok, a voucher obejmuje zarówno opiekę instruktorską, jak i otrzymanie materiałów szkoleniowych oraz udostępnienie specjalistycznego sprzętu. Oczywiście, jest on wypożyczany użytkownikom tylko na czas zajęć. Warto wiedzieć, że prezent jest przeznaczony dla chętnych już od 10 roku życia. Jest to zatem fantastyczny prezent również dla bardzo młodych użytkowników, którzy chcą się nauczyć nurkowania.

Jeśli jednak na kurs trafia osoba, która nie ma jeszcze 18 lat, musi posiadać zgodę rodziców. W niektórych przypadkach istnieje taka możliwość, by przyjść z osobą czy osobami towarzyszącymi, które będą mogły przyglądać się postępom w nauce i kibicować. Nie jest to jednak reguła – wszystko zależy od dostępności wybranego terminu. Ten zaś nie jest wcale z góry ustalony – osoba obdarowana może go wybrać samodzielnie, dopasowując do swojej sytuacji. Voucher jest ważny 365 dni od czasu zakupu, więc przez ten czas na pewno znajdzie się odpowiedni moment by zrealizować prezent.

Co trzeba ze sobą przynieść? Na pewno strój kąpielowy, ręcznik i klapki. Konieczne jest również przybycie z voucherem prezentowym, by go pokazać na miejscu. Tylko wówczas prezent będzie mógł zostać zrealizowany. Istnieje jeszcze kilka innych zastrzeżeń – w tym przede wszystkim choćby podstawowa umiejętność pływania. Nurkowanie nie jest polecane wszystkim. Niestety, muszą się z tym wstrzymać osoby, które mają jakieś problemy z układem krążenia czy z układem oddechowym.

Dla własnego bezpieczeństwa powinny unikać takich atrakcji. Wszyscy inni mogą jednak skorzystać z możliwości przeżycia wspaniałej przygody, która na pewno każdemu zapadnie w pamięci! Może się także stać początkiem jakiejś wielkiej, życiowej pasji! Żeby prezent wyglądał jeszcze lepiej, można zamówić specjalne, ozdobne pudełko na voucher. Dzięki temu podarunek będzie jeszcze bardziej elegancki. Taki kurs na pewno przypadnie do gustu wszystkim osobom, które lubią nowe wrażenia i rozmaite sporty wodne. Łódź zaprasza na poznawanie podwodnego świata.

Bon podarunkowy można wykorzystać w innych dostępnych lokalizcjach tej atrakcji,

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...