Nurkowanie Legnica

199.00
Kod produktu: PM1025
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 4 godzin
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja snorkelingu dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Basen, dokładna lokalizacja ustalana na etapie rezerwacji.
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Nurkowanie Legnica - czyli nauka przebywania pod wodą

Nurkowanie w Legnicy jest sposobem na dotknięcie innego, nieznanego świata. Poczujesz, jak to jest oddychać pod wodą. Zobacz podwodny świat od wewnątrz, poczuj się jak w zerowej grawitacji, zdziw się, jak zmienia się przebieg czasu pod wodą. W ramach wydarzenia, będziesz nurkować w basenie pod okiem doświadczonego instruktora, zapoznasz się z podstawową wiedzą teoretyczną i technikami.

Ten kurs zapewni ci wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego zanurzania się w wodzie. Ten program szkoleniowy, oparty na praktycznym zastosowaniu wiedzy i umiejętności, poprowadzi cię krok po kroku do przyszłych przygód w podwodnym świecie. Indywidualne podejście instruktora gwarantuje szczegółowe poznanie podstawowych umiejętności teoretycznych i praktycznych. Pierwsze zanurzenie pozostawia morze wrażeń i pozytywnych emocji.

Być może, po zakupie tak oryginalnego prezentu, dasz również ukochanemu fascynujące hobby na całe życie. Lekcja odbywa się w pełnej zgodności ze standardami programów opracowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia, które są zaprojektowane dla początkujących, w celu łatwego i bezpiecznego wprowadzenia ich do podwodnego świata. Na miejscu zostanie ci wręczone podstawowe wyposażenie - maska, płetwy, kombinezon itp. Jednocześnie gwarantujemy profesjonalne wsparcie i konsultacje instruktora.

Nurkowanie Legnica – początek nowego hobby?

Nurkowanie w Legnicy to prezent dla tych, którzy mają dość wręczania swoim bliskim kwiatów, czy słodyczy. Teraz możesz wybrać niezwykły prezent dla swojego ukochanego, krewnych lub współpracowników, lub pomóc przyjaciołom wybrać prezent dla ciebie. Kurs jest szczególnie dogodny do treningu w sezonie zimowym, kiedy nie ma możliwości zanurzenia się w otwartych akwenach.

Samo nurkowanie to sport, w którym „zakochujesz się” raz na zawsze. Wszyscy wiedzą o zaletach przebywania w wodzie. Teraz wyobraź sobie, że do wszystkich tych korzyści dodawane są nowe wrażenia i ogromny ładunek adrenaliny. Pod wodą jest zupełnie inny świat, zupełnie nowe i „obce” środowisko dla ludzi. Ten sport ma też zalety, jeśli chodzi o kondycję naszego organizmu. Legnica jest dobrym miejscem do skorzystania z tej atrakcji.

Człowiek pierwsze dziewięć miesięcy swojego życia, w brzuchu matki, spędza w wodzie. Nic więc dziwnego, że ten element działa tak korzystnie na jego ciało. Jego wpływ jest szeroko stosowany do rozwoju zdolności fizycznych u dzieci i dorosłych - do wzmocnienia odporności, a także do leczenia - pływanie i inne podobne procedury są zalecane jako środki terapeutyczne dla wielu chorób.

Voucher możesz wykorzystać w inny lokalizacjach dostępnych dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...