Nurkowanie Jelenia Góra

199.00
Kod produktu: PM1020
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Około 60 minut
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
Basen, dokładna lokalizacja ustalana na etapie rezerwacji.
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Nurkowanie w Jeleniej Górze zostało zaplanowane z myślą o tych osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z eksplorowaniem głębin. To okazja, aby sprawdzić, czy ten sport jest rzeczywiście dla ciebie i zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu nurkowania.

Czy wiesz, że oglądanie akwariów jest niesamowicie relaksujące? Wyobraź sobie więc, jak uspokajające byłoby aktywne obserwowanie podwodnego środowiska. Przebywanie pod wodą przywraca ci poczucie lekkości, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa, szczęścia i dobrego samopoczucia. Co więcej, pomaga osiągnąć pozytywne nastawienie psychiczne i zmniejsza uczucie depresji.

Będąc pod wodą, twoje ciało jest narażone na gradient ciśnienia. Wszystkie mięśnie ciała pracują jednocześnie i potrzebują tlenu, więc naczynia krwionośne otwierają się, aby dostarczyć ten tlen do mięśni. Techniki oddychania, których używamy podczas nurkowania, są podobne do tych, których używamy podczas medytacji. Skupienie się na obserwowaniu podwodnego życia odwraca uwagę od codziennych problemów, pozwalając zapomnieć o wszystkich kłopotach. Dzięki temu nasz organizm i centralny układ nerwowy mogą powrócić do naturalnej równowagi. Równocześnie utrzymując równowagę podczas nurkowania i zwracając uwagę na otoczenie, poprawiamy koncentrację. Rozgrzanie naszego ciała oraz powolny i głęboki oddech pomagają obniżyć ciśnienie krwi. Wiele badań pokazuje, że ci, którzy nurkują regularnie, są mniej podatni na udary i ataki serca. Zanurzenie się w wodzie, to prawdziwy trening sprawności fizycznej. Wszystkie obszary mięśniowe pracują intensywniej pod wodą ze względu na opór wody.

Nurkowanie Jelenia Góra – kto powinien skorzystać z vouchera?

Nurkowanie w Jeleniej Górze trwa przez sześćdziesiąt minut. To czas, który wystarcza, aby poznać ABC tego sportu. Pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację vouchera. Kurs odbywa się bowiem w pomieszczeniu zamkniętym, pod okiem doświadczonego instruktora. Atrakcja może odbywać się z udziałem osoby towarzyszącej, która będzie obserwować przebieg wydarzenia, a w porozumieniu z instruktorem, także rejestrować je za pomocą telefonu. Ponieważ voucher jest ważny przez 365 dni, to tylko od nas zależy, kiedy zdecydujemy się na jego realizacje. Może to być ważny dla nas dzień, na przykład urodziny czy rocznica ślubu, a może to być też losowa data. Jedyne co musimy zrobić, to zgłosić z wyprzedzeniem siedmiodniowym chęć realizacji vouchera. Należy jedynie pamiętać, że osoba chcąca skorzystać z kursu, musi zabrać ze sobą strój kąpielowy oraz ręcznik i klapki. Jelenia Góra zaprasza na eksplorację podwodnego świata.

Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...