Nurkowanie Białystok

199.00
Kod produktu: PM0853
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
90 minut (45 minut teoria, 45 minut praktyka)
Informacje dla oglądających:
W niektórych przypadkach możliwe jest przyprowadzenie na lekcje osoby towarzyszącej, która będzie je obserwować. Wszystko zależy od dostępności terminu i jest uzgadniane z osobą obdarowaną w chwili ustalania szczegółów realizacji prezentu.
Pogoda:
Pogoda nie ma wpływu na realizację vouchera. Kurs dla początkujących jest atrakcją całoroczną.
Obowiązujący strój:
Osoba obdarowana musi zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik oraz klapki.
Informacje dodatkowe:
Kurs to lekcja dla początkujących, chcących zapoznać się ze specyfiką sportu. Prezent obejmuje opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz udostępnienie na czas zajęć specjalistycznego sprzętu, który pozwoli bezpiecznie prowadzić zajęcia.
Wymagania:
Każdy obdarowany musi zabrać ze sobą voucher prezentowy, by pokazać go na miejscu realizacji prezentu. Minimalny wiek to 10 lat. Jeśli osoba, która otrzymała prezent nie ma jeszcze 18 lat, musi również posiadać zgodę opiekunów. By lekcje mogły się odbyć, osoba obdarowana musi posiadać choćby podstawową umiejętność pływania.
Lokalizacja:
ul. Włókiennicza 4 - basen
Ważność:
365 dni.

Kurs odbywa się pod okiem ratowników i poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym. Lekcje prowadzi licencjonowany instruktor i odbywają się one zwykle na basenie krytym. Przeciwwskazania: na kurs nie powinny się zgłaszać osoby, które nie umieją pływać i które cierpią z powodu problemów związanych z układem krążenia i układem oddechowym.

Poznaj świat pod wodą czyli nurkowanie - Białystok to umożliwi

Naturalnym środowiskiem człowieka jest oczywiście ląd, ale cały czas jesteśmy bardzo mocno związani z wodą, przez co nurkowanie w Białymstoku okazuje się być wspaniałym przeżyciem, które niejednokrotnie stanowi wstęp do trwającej resztę życia przygody z pływaniem w ten nie do końca typowy sposób. Nauka nurkowania jest propozycją dla wszystkich osób, które posiadają przynajmniej najbardziej podstawową umiejętność pływania. Kurs w Białymstoku nie nadaje się niestety dla osób, które z wodą nie miały wcześniej żadnej styczności, ale nie jest wymagane też, by ktoś był dobrym pływakiem. Z atrakcji mogą skorzystać także osoby niepełnoletnie, jeśli tylko mają ukończone co najmniej 10 lat.
 
W ich przypadku niezbędna będzie jednak zgoda rodzica lub innego opiekuna prawnego. W dniu realizacji atrakcji (voucher ważny jest przez rok) należy mieć przy sobie strój kąpielowy, klapki i ręcznik, a także posiadać voucher prezentowy. Osoba towarzysząca, niezbędna w przypadku osób nieletnich oraz fakultatywna dla osób dorosłych, może przyglądać się, ale nie może uczestniczyć bezpośrednio. Obecność osoby towarzyszącej może podlegać pewnym ograniczeniom, więc w momencie ustalania konkretnego terminu kursu warto omówić także kwestię osób trzecich.
 

Nurkowanie Białystok - niesamowite przeżycie dla każdego

Poprzez kurs nurkowania w Białymstoku można przeżyć coś naprawdę niezwykłego. Nawet osoby, które nie za bardzo lubią wodę i czują się w niej trochę nieśmiało, w czasie nurkowania rewidują swoje poglądy i czasami ich podejście do wody staje się od tego momentu dokładnie odwrotne. Sam kurs  rozpoczyna się trwającym trzy kwadranse wykładem teoretycznym i przygotowaniem technicznym do korzystania ze sprzętu nurkowego.
 
Jest to bardo ważne, bo chociaż osoba obdarowana będzie znajdowała się pod opieką kompetentnych instruktorów, a warunki nauki będą w pełni bezpieczne, trzeba wiedzieć, co się robi. Następnie rozpoczyna się faza pod wodą, która trwa tyle samo, co teoria. Jest to przeżycie zupełnie inne od tego, czego normalnie doświadczamy w czasie pływania, ponieważ nie tylko na organizm działają zupełnie inne, inaczej rozłożone siły, to jeszcze wizyta pod taflą wody nie jest tylko krótkim wyskokiem z zegarkiem w ręce, a właściwie w palących płucach. Osoba obdarowana będzie spokojnie oddychała pod wodą i będzie odnosiła wrażenie, że znajduje się w zupełnie innym świecie, wcale nie aż tak niegościnnym, jak mogłoby się wydawać na początku. Białystok zaprasza na kurs.
 
Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:25

Spodobało mi się :)


 

Ładowanie danych ...