Nosidło na piwo dla taty

89.90
Kod produktu: NOS002
Przód
1
1
1

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Nosidło na piwo dla taty można obdarować każdego tatę w jego święto lub na urodziny czy na gwiazdkę. To wygodny sposób na transportowanie i przechowywanie piwa. Nosidłem na piwo dla taty możemy bezpiecznie przenieść sześć butelek tego trunku o pojemności pół litra.

Każda przegródka jest oddzielona od sąsiadującej, dzięki czemu butelki nie przesuwają się i są bezpieczne podczas transportu czy przechowywania. Maksymalnie redukujemy w ten sposób szanse na zbicie czy otarcie butelek. Sam nośnik został wykonany z solidnego drewna sosnowego, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z codziennego użytkowania i noszenia. Drewno ma też tę właściwość, że wraz z upływem czasu wygląda bardziej elegancko i dostojnie. Sam nośnik ma wymiary 17 x 24,5 x 32 cm.

Nosidło na piwo dla taty – spersonalizowany prezent

Nosidło na piwo dla taty to sposób na obdarowanie upominekim naszego ukochanego rodzica, dodatkowo personalizując ten wyjątkowy prezent. Na powierzchnię nanoszony jest grawer laserowy jednostronny. Może to być specjalna sentencja, ulubione powiedzenie naszego ojca, jego imię i nazwisko lub dowcipny slogan. Wszystko zależy tu wyłącznie od naszej fantazji, indywidualnych potrzeb i możliwości. Ogranicza nas tylko powierzchnia nośnika.

Grawer jest wykonywany przy wykorzystaniu nowoczesnej metody nanoszenia laserem. Nie ściera się, a także nie blaknie pod wpływem działania promieni słonecznych. Jest odporny na zmiany temperatury oraz wilgotność. Dzięki temu przez wiele lat zachowa swoje właściwości i będzie cieszyć oko taty. W ten sposób prezent stanie się pamiątką, która będzie służyć naszemu tacie przez wiele długich lat. Nosidło można wykorzystywać w domu, do przechowywania złocistego trunku lub też traktować je, jako wygodny i bezpieczny środek do transportu na przykład na rodzinne wycieczki, grill czy piknik. Ze względu na dużą pojemność nośnika, napój bezpiecznie dotrze wszędzie z nami. Nosidło nadaje się też do transportu samochodem czy innym środkiem transportu.

Informacje dodatkowe: 

  • produkt jest przeznaczony na maksymalnie 6 butelek o pojemności 0,5 litra
  • 6 osobnych przegródek na butelki (stoją sztywno i nie przemieszczają się)
  • całość wykonana z drewna sosnowego (ze względu na to, że drewno jest materiałem naturalnym, produkt może nieznacznie róźnić się od tego na zdjęciu)
  • wymiary: 17 x 24,5 x 32 cm (szerokość x długość x wysokość)
  • grawer laserowy jednostronny

Zdjęcie jest poglądowe, produkt sprzedawany jest bez piwa.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 20.12.2020, 12:18

Bardzo polecam. Ojczulek uwielbia ten prezent ;)


, 23.11.2020, 21:37

Nosidło dla mojego taty okazało się super trafionym pomysłem prezentowym. Dzięki!


 

Ładowanie danych ...