Masaż Szklarska Poręba

199.00
Kod produktu: PM0987
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż trwa 50 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Z dojazdem we wskazane miejsce na terenie Szklarskiej Poręby
Ważność:
365 dni.

Masaż Szklarska Poręba - chwila 100% relaksu tylko dla Ciebie

Masaż w Szklarskiej Porębie jest wskazany dla osób w różnym wieku i płci, niezależnie od obecności jakichkolwiek chorób. Od czasów starożytnych wiadomo, że masaż relaksacyjny jest jedną z głównych terapii, które mogą uratować pacjenta przed różnymi chorobami, poprawić zdrowie i wyeliminować oznaki stresu i napięcia. Pełny przebieg normalizuje procesy metaboliczne i krążenie krwi, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni, a także likwiduje stres i niepokój.

Nasze życie jest pełne stresu. Codzienna rutyna i problemy życiowe odciskają piętno na naszym zdrowiu, utrudniając relaks. Voucher na masowanie w Szklarskiej Porębie pozwala na chwilę odpocząć od wszystkich problemów. Jego pozytywny wpływ na układ nerwowy i stan organizmu jest generalnie niezaprzeczalny i dopiero po wypróbowaniu tej usługi rozumiesz, co oznacza prawdziwy relaks. Na początku wydaje się, że technika masażu nie jest skomplikowana i każdy może to zrobić. Jednak dopiero po sesji z wykwalifikowanym masażystom zrozumiesz różnicę między usługą amatorską, a profesjonalną.

Szklarska Poręba masaż – korzyści

Masaż w Szklarskiej Porębie zapewnia odpoczynek i przypływ energii. Wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę, który stosuje najnowsze techniki zabiegu. Łagodzi lęk i stres psychiczny pacjenta. Normalizuje sen, eliminując wszystkie oznaki bezsenności. Wpływa na nastrój emocjonalny pacjenta. Poprawia strukturę i kondycję skóry. Stymuluje funkcjonowanie układu nerwowego. Ma też korzystny wpływ na mięśnie, kości i więzadła itp. Z tego vouchera może skorzystać każdy. Bon, który jest dostępny w naszym sklepie, można wykorzystać samodzielnie lub może on się stać atrakcyjnym i wyjątkowym prezentem, który wręczysz swoim rodzicom, dziadkom czy przyjaciołom. Jeśli ktoś z twojej rodziny i przyjaciół potrzebuje relaksu, to taki voucher będzie dla nich wymarzonym upominkiem. To także prezent, który sprawdzi się pod choinkę czy jako walentynkowy dodatek do romantycznego wieczoru. Z pewnością każda kobieta doceni możliwość skorzystania z takiego relaksującego zabiegu i to w wybranym przez siebie momencie.

Voucher można wykorzystać w terminie roku. Dzięki temu bez pośpiechu możesz wybrać najkorzystniejszą datę, jeśli chodzi o realizacje vouchera. Całość zabiegu trwa pięćdziesiąt minut. Odbywa się u Ciebie, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizacje atrakcji. Osoba chcąca skorzystać z usługi nie może być w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, czy innych środków odurzających i oczywiście posiadać voucher na masaż. Szklarska Poręba zaprasza na relaks!

Bon podarunkowy można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...