Masaż relaksacyjny Zabrze

199.00
Kod produktu: PM0994
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej WySpa, ul. Grunwaldzka 3A
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny w Zabrzu jest dostępny za pośrednictwem vouchera, który mogą klienci zakupić w naszym sklepie internetowym. Masaże były stosowane w wielu kulturach w celach terapeutycznych od tysięcy lat. Obecnie są stosowane zarówno w leczeniu dolegliwości fizycznych, jak i jako środek relaksacyjny. Ma wpływ na skórę, mięśnie i tkankę łączną. Zabieg wspomaga przepływ krwi do skóry i mięśni. Ponadto pobudzany jest metabolizm komórkowy w tkance, a ciśnienie krwi i puls spadają. Ma pozytywny wpływ nie tylko na dany obszar ciała, ale także na cały organizm. Ma też korzystny wpływ na narządy wewnętrzne poprzez tak zwane łuki odruchowe.

Z wykorzystaniem vouchera każdy może skorzystać z korzyści, jakie niesie ze sobą ten zabieg. Wszystko, co musisz zrobić, to dokonać zakupu bonu i zdecydować o dogodnym terminie jego zrealizowania. Nie musisz się śpieszyć. Voucher zachowuje bowiem ważność aż rok.

Masaż relaksacyjny Zabrze – dla kogo?

Masaż relaksacyjny w Zabrzu może mieć pozytywny wpływ, szczególnie na jeden lub więcej z następujących objawów:

  • Ból pleców, a także stwardnienie i napięcie w plecach
  • Słabe krążenie
  • Stres psychologiczny

Nie należy wykonywać masażu w przypadku ostrego stanu zapalnego. Typowe objawy zapalenia obejmują ból, gorączkę, obrzęk, zaczerwienienie dotkniętego obszaru i zmianę liczby leukocytów. W przypadku ostrego stanu zapalnego zabieg stanowi dodatkowe obciążenie dla osłabionego ciała i dlatego może pogorszyć obraz kliniczny.

Zabieg jest wskazany dla osób, które po ciężkim tygodniu pracy potrzebują spokojnej i relaksującej atmosfery. Pomaga on złagodzić stres, nadmierną pobudliwość itp. Zabieg pomoże nam poprawić nastrój, poczuć radość, przypływ siły i energii. Wszystko to przyczynia się do tego, że człowiek zapomina o swoich codziennych problemach, uspokaja nerwy, łagodzi zmęczenie, niepokój, drażliwość. Pobudzane jest krążenie krwi, a mózg otrzymuje tlen. Dzięki temu zaczyna działać lepiej. Zabrze jest dobrym miejscem żeby tego doznać podczas masażu.

Większość z nas wie, że stresujące sytuacje mają olbrzymi wpływ na ludzkie ciało. Pod wpływem stresów, nerwów powstaje wiele chorób, jak choćby wrzód żołądka, problemy z sercem, zawały serca, udary mózgu itp. Wielu tych chorób można uniknąć dzięki relaksacyjnym zabiegom takim jak ten. Jeśli zatem masz stresującą pracę lub pracujesz zdecydowanie za długo i intensywnie, a dodatkowo nie masz czasu ani przestrzeni na aktywność fizyczną i wyciszenie w domowych warunkach, to ten zabieg jest dosłownie stworzony dla ciebie, a jego efekty będą dla ciebie odczuwalne przez bardzo długi czas.

Bon podarunkowy można wykorzystać w innych lokalizacjach dostępnych w sklepie dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...