Masaż relaksacyjny Warszawa

199.00
Kod produktu: PM0787
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż trwa 30-60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Aleje Jerozolimskie 151/U2 lub Aleja Komisji Edukacji Narodowej 50/6
Ważność:
365 dni.

Dobry masaż relaksacyjny Warszawa - daj swojemu ciału przerwę

Całkowite odprężenie dla ciała to dobry masaż relaksacyjny. Warszawa daje możliwość pozbycia się stresu i zaznania odpoczynku. Siedzący tryb pracy, mała aktywność fizyczna, a nawet zanieczyszczenie powietrza - wszystko to wpływa na stan naszego ciała. Jeśli chcesz pozbyć się zmęczenia, napięcia w mięśniach i zanurzyć się w całkowitym rozluźnieniu to masaż relaksacyjny jest zabiegiem właśnie dla ciebie.

Możesz teraz kupić online bon upominkowy na dobry masaż relaksacyjny w Warszawie i zrobić sobie wspaniały prezent. Według opinii lekarzy efekty takiego zabiegu mogą trwać nawet kilka tygodni. Ten zabieg to idealne rozwiązanie dla osób, których tempo życia nie pozwala na przerwę i pełne odprężenie od codziennego zgiełku, problemów w pracy i innych negatywnych czynników nam towarzyszących. Codzienna rutyna zniewoliła nas tak bardzo, że po prostu nie ma czasu na odpoczynek i za każdym razem odkładamy go „na później”.

Jednocześnie naukowcy ostrzegają, że długotrwałe narażenie na stres może powodować bardzo negatywne konsekwencje, takie jak nadużywanie alkoholu, bezsenność, nerwowość, histeria, drażliwość, a nawet zaostrzenie chorób przewlekłych. Ponadto ten stan może prowadzić bezpośrednio do nerwicy i depresji. Dlatego przynajmniej raz w miesiącu musisz znaleźć czas i uporządkować swoje myśli i ciało, całkowicie odciąć się od złych emocji. Nie tylko ciało, ale także nasza psychika zasługuje na szczególną uwagę. Współczesne życie w niewielkim stopniu przypomina życie, które prowadzili nasi przodkowie. Dzisiaj tempo życia jest tak szybkie, że po prostu nie możemy nadążyć za nim, a to powoduje stres i zmęczenie. Pod tym względem masaż relaksacyjny w Warszawie jest idealną bronią przeciwko tym negatywnym czynnikom. Dlatego musimy okresowo poddawać się takim procedurom.

Masaż relaksacyjny Warszawa – inne zalety

Masaż relaksacyjny w Warszawie odbywa się w spokojnym, otoczeniu, które sprzyja wyciszeniu. Zabieg pozwala na rozluźnienie delikatnych mięśni i powoduje efekt młodości i świeżości skóry bez zmarszczek. Pomaga też pozbyć się zastoju kwasu mlekowego w mięśniach. To aktywacja mechanizmów ochronnych, a także zdolność do rozładowania napięcia w tkankach mięśniowych ciała. Zabieg pozwala na skuteczne usuwanie toksyn i toksyn z tkanek. To także przywrócenie i poprawa krążenia krwi i limfy w tkankach oraz łagodzenie napięcia nerwowego i pozbycie się bezsenności.

Korzystając z oferowanego zaproszenia, możesz pozbyć się niepotrzebnych kajdan, problemów i stresu. Wraz ze zmniejszeniem toksyn pojawiają się pozytywne myśli i lepsze samopoczucie. To też skuteczne usuwanie zacisków mięśniowych. Problemy z zaciskiem mięśni pojawiają się, ponieważ wszystkie mięśnie ciała są zaangażowane w ruch. Zwłaszcza zaciski pojawiają się w mięśniach poddanych największemu obciążeniu. Problemem jest tak zwany skumulowany efekt zmęczenia, zwiększone obciążenie niektórych części naszego ciała. Zabieg pozwala usunąć zaciski, a zatem pozbyć się bólu.

Usuwanie toksyn to poprawa motoryki jelit, a kiedy trawienie poprawia się to usuwanie toksyn zostaje przyspieszone. Zabiegi poprawiają odpływ limfy, a dzięki temu wszystko, co szkodliwe, jest szybciej eliminowane z organizmu. Poprawia się krążenie krwi. Kiedy prowadzisz siedzący tryb życia, krew nie rozprowadza się poprawnie w tkankach i narządach. Częściej dotyczy to nóg, w których występują formy stagnacji. Rezultatem może być bardziej wyraźny cellulit, zwiotczenie, słaba tkanka łączna, niezdrowy wygląd skóry. Ten zabieg jest zatem sposobem na poprawę nie tylko stanu zdrowia, ale także przyczynia się do zmiany wyglądu. Warszawa zaprasza na odprężenie.

Zaproszenie możesz wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...