Masaż relaksacyjny Tychy

199.00
Kod produktu: PM0786
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Beautiful Skin, al. Bielska 135C
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny Tychy - pomysł na prezent inny niż wszystkie

Masaż relaksacyjny w Tychach to znakomity pomysł na prezent w zasadzie dla każdej osoby niezależnie od płci, wieku czy kondycji fizycznej. Stres jest udziałem nas wszystkich i możliwość zrelaksowania się będzie bardzo korzystna dla każdego z osobna w trudnym czasie. Co bardzo istotne, voucher pozwalający skorzystać z atrakcji ważny jest przez rok, więc jego otrzymanie nie powoduje powstania w kalendarzu kolejnej pozycji, która zmuszałaby osobę obdarowaną do zmiany swoich planów czy pilnego szukania wolnego terminu. Moment skorzystania z atrakcji ustala się indywidualnie i w długim okresie czasu. To samo dotyczy lokalizacji masażu relaksacyjnego w Tychach, jeśli na danym obszarze istnieje większa liczba punktów, gdzie masaż może być wykonany.
 

Eliminacja stresu poprzez odpowiedni dotyk - masaż relaksacyjny Tychy

W masażu w Tychach najważniejsze jest to, by skutecznie wyeliminować stres osoby obdarowanej voucherem. Wbrew pozorom, nie jest to zadanie trudne do zrealizowania, ponieważ odpowiednio stosowany dotyk jest najskuteczniejszym sposobem na wykonanie dla kogoś tej nieocenionej przysługi i wyzwolenie go ze stresu przynajmniej na krótki czas. Nasza kultura w dużej mierze wyparła znaczenie dotyku terapeutycznego, którego żywo świadome są praktycznie wszystkie inne kultury świata, ale na szczęście zaczyna on wracać do naszego arsenału ważnych praktyk relaksacyjnych.
 
Proponowana atrakcja pozwala sprawić, że kolejna osoba przekona się do mocy masażu i z pewnością poleci usługi swoim znajomym i rodzinie. Wprawny dotyk osoby masującej jest w stanie radzić sobie nie tylko z ogólnym uczuciem stresu, ale potrafi skutecznie minimalizować napięcie mięśniowe, które nie raz objawia się jako niezogniskowana sztywność różnych partii ciała lub bóle rzutujące daleko od miejsca, gdzie realnie zlokalizowany jest problem.
 
Sam zabieg trwa jedną godzinę. Nie trzeba się do niego przygotowywać w żaden specjalny sposób. Strój, w jaki należy się wyposażyć, jest zupełnie dowolny, ponieważ osoba obdarowana otrzyma na czas atrakcji specjalny szlafrok. Należy się jedynie upewnić, że ma się przy sobie voucher prezentowy. 
Atrakcja przeznaczona jest tylko dla jednej osoby. W czasie jej trwania nie mogą osobie obdarowanej towarzyszyć żadne osoby trzecie. Bardzo istotne jest także to, że z atrakcji można skorzystać tylko w stanie trzeźwości. Nie można być pod wpływem alkoholu czy innych substancji odurzających. Jeśli zaistnieje taka sytuacja, zabieg nie zostanie wykonany. Voucher można zrealizować również w innych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 26.04.2020, 14:14

Bardzo miło wspominam ten czas. Wyszłam całkowicie zrelaksowana. Na pewno wrócę!


 

Ładowanie danych ...