Masaż relaksacyjny Toruń

199.00
Kod produktu: PM0785
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Yasumi, ul. Podgórska 12B
Ważność:
365 dni.

Idealny pomysł na prezent - masaż relaksacyjny Toruń

Masaż relaksacyjny w Toruniu łagodzi zmęczenie i napięcie mięśni. Koi stres, depresję i bóle głowy, zwiększa obronę organizmu, zapewnia odpoczynek każdej komórce ciała i przyjemne doznania.

Masaż relaksacyjny ma na celu nie tylko ogólne rozluźnienie ciała, ale także uzdrowienie. Pomaga poprawić funkcjonowanie narządów ruchu i układów wewnętrznych, mięśni, stawów i włókien nerwowych. Podstawą jest wpływ na skórę, mięśnie i narządy czuciowe związane z układem nerwowym. Dzięki temu uzyskuje się ogólny pozytywny efekt dotyczący całego organizmu.

Wszyscy wiemy, że stres jest jedną z głównych przyczyn bezsenności. Po długim i męczącym dniu nie ma nic gorszego niż niemożność, aby po prostu odpocząć i zasnąć. Brak snu powoduje dalsze problemy. Ciężko jest pracować i ciężko się koncentrować. Pojawia się drażliwość. Jeśli brak snu jest spowodowany stresem, wówczas masaż relaksacyjny może przerwać to błędne koło. Uciskanie mięśni poprawia krążenia krwi i pomoże normalizować sen.

Masaż relaksacyjny Toruń – wszystkie korzyści

Masaż relaksacyjny w Toruniu pozwala też zmniejszyć ból mięśni i zmniejszy napięcie. Aktywuje przepływ krwi, który z kolei odżywia mięśnie, zmniejszając ból i nadając im elastyczność. Rozluźnienie mięśni oznacza także równowagę w układzie nerwowym. Zabieg pomoże ci poczuć się spokojniejszym, lżejszym i poprawić nastrój, bez użycia środków przeciwbólowych.

Zabieg jest w stanie znormalizować ciśnienie krwi - zarówno skurczowe, jak i rozkurczowe. Jeśli przez większość czasu odczuwasz stres, zabieg obniży poziom hormonów kortyzolu w ciele. Poczujesz korzyści zdrowotne płynące z relaksujących sesji nie tylko na poziomie fizycznym. Masowanie pomaga zrównoważyć układ nerwowy. Nie zapominaj, że normalizacja ciśnienia krwi zmniejsza ryzyko choroby wieńcowej.

Masaż w Toruniu - sama przyjemność

Jeśli masz uporczywe bóle głowy z powodu presji w pracy, niepokoju, braku snu lub z jakiegokolwiek innego powodu, zabieg ten jest idealnym rozwiązaniem. Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Granadzie w Hiszpanii jasno wskazuje, że zabiegi tego typu natychmiast łagodzą ból i napięcie u osób cierpiących na przewlekłe bóle głowy. Ostatecznie sam zabieg relaksacyjny jest po prostu czystą przyjemnością, którą w prosty sposób możesz zafundować bliskiej ci osobie. Wystarczy zakupić zaproszenie i z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować termin zabiegu. Ten zwiększa poziom serotoniny w organizmie, co znacznie wpływa na ogólne samopoczucie, poprawę nastroju, a nawet skutkuję poprawą apetytu. Jeśli chcesz zatem sprawić komuś wyjątkowy prezent, to nie czekaj i już dziś dokonaj zakupu. Toruń ma jeszcze wiele do odkrycia...

Prezent można również wykorzystać w innych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...