Masaż relaksacyjny Tarnów

199.00
Kod produktu: PM0995
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Piwnica SPA & Wellness, ul. Lwowska 4/21
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny Tarnów - chwila tylko dla Ciebie

Masaż relaksacyjny w Tarnowie to okazja, żeby wreszcie odpocząć, odstresować się i naładować akumulatory do dalszego życia oraz intensywnej pracy. W chwili kiedy wiele osób żyje na co dzień w olbrzymim stresie i biegu, taki moment odpoczynku jest nie tylko potrzebny, ale wręcz niezbędny. Każdy będzie więc z pewnością zadowolony z otrzymanego prezentu.

Voucher na masaż może być świetnym podarunkiem na przykład z okazji urodzin, imienin, rocznicy, albo po osiągnięciu jakiegoś znaczącego sukcesu – wówczas będzie to okazja, żeby odetchnąć po wyczerpującej pracy lub nauce. Voucher można wręczyć w specjalnym opakowaniu prezentowym, dzięki czemu niespodzianka będzie prezentować się jeszcze wytworniej!

Masaż relaksacyjny Tarnów – 60 minut odpoczynku ciała i duszy

Masaż relaksacyjny w Tarnowie to okazja nie tylko by pozbyć się napięcia nagromadzonego w ciele, ale również żeby ukoić skołatane nerwy. Realizacja prezentu nie polega tylko i wyłącznie na masowaniu ciała, lecz również na oddziaływaniu na psychikę. W pomieszczeniu słychać delikatną, kojącą muzykę, która pozwala odpłynąć myślami gdzieś daleko. Podobnie oddziałuje się na zmysł węchu – w pomieszczeniu rozchodzą się kojące, uspokajające zapachy, które pozytywnie nastrajają do życia.

Voucher prezentowy można zrealizować w dowolnym terminie – prezent nie jest przypisany do żadnej konkretnej daty. Osoba obdarowana sama może zdecydować jaki termin najlepiej jej pasuje, przy czym jest na to sporo czasu. Voucher jest ważny aż przez 365 dni od daty zakupu. W związku z tym na pewno dopasuje się odpowiedni moment, pasujący osobie obdarowanej, a jeszcze wolny w danym miejscu. Pogoda nie ma przy tym wpływu na realizację prezentu. Na zabieg można również przyjść w dowolnym stroju – i tak trzeba się będzie przebrać. Tarnów zaprasza na relaks.

Na miejscu może pojawić się jedynie osoba obdarowana. W przypadku niektórych prezentów jest co prawda możliwość, aby przyjść w towarzystwie, jednak nie jest to jeden z takich przypadków. W tej sytuacji nie ma możliwości, by przybyć z osobą towarzyszącą. Voucher prezentowy trzeba koniecznie zabrać ze sobą i okazać przy wejściu. Trzeba też pamiętać, że w niektórych przypadkach skorzystanie z niego nie będzie możliwe. Zabieg nie może się odbyć, jeśli osoba obdarowana pozostaje pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Istnieje wówczas bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu, z czym trzeba się liczyć, bo nie będzie wyjątków.

Jest to jednak niewątpliwie wspaniały pomysł na prezent, z którego wszyscy się ucieszą! Zabieg trwa godzinę, po której opuszcza się miejsce w o wiele lepszym nastroju. Znika napięcie nerwowe oraz napięcie mięśniowe, które nagromadziło się pod wpływem stresu. Zabieg może zatem pomóc poradzić sobie z odczuwanymi dolegliwościami – na przykład bólem karku czy pleców. To jeden z takich prezentów, po który warto sięgać jak najczęściej, ponieważ pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Na pewno pozostanie na długo w pamięci, jako miłe doświadczenie, niosące ze sobą spokój i kojące nerwy.

Bon prezentowy można zrealizować w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach dla tek kategorii masaży.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...