Masaż relaksacyjny Szczecin

199.00
Kod produktu: PM0784
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną. Rezerwacja powinna nastąpić minimum 7 dni wcześniej.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Wersal Beauty & Fit, Al. Jana Pawła II 16
Ważność:
365 dni.

100% odprężenia - masaż relaksacyjny Szczecin

Masaż relaksacyjny w Szczecinie jest bardzo korzystny dla zdrowia, zwłaszcza jeśli dana osoba spędza dużo czasu w biurze, przy komputerze, za kierownicą samochodu i rzadko jest aktywna fizycznie. W takim przypadku mięśnie są zawsze napięte. Może to finalnie prowadzić do problemów z kręgosłupem i plecami. Masaż relaksacyjny w Szczecinie zapobiega tym problemom, tonizuje ciało i ładuje je energią. Zmniejsza obrzęki, poprawia krążenie krwi. Pomaga kobietom przywrócić normalny poziom hormonów. Jest przydatny dla mężczyzn po długich wyczerpujących treningach, trójboju siłowym lub kulturystyce.

Co może być lepszego po treningu niż zabieg relaksacyjny w Szczecinie? Niezależnie od tego, jaki sport uprawiasz i jakie masz doświadczenia, historię kontuzji i skuteczności treningu – to zabieg przyniesie ci wiele korzyści. Historia tego typu zabiegów ma ponad 5000 lat. W kulturze chińskiej, perskiej i egipskiej takie zabieg terapeutyczny był wykorzystywany do różnych celów, w tym w celu poprawy krążenia krwi i przywrócenia tkanki stawowej. Oferowany przez nas zabieg został opracowany w XIX wieku przez szwedzkiego psychologa Per HenrikLinga do stosowania w ćwiczeniach fizjoterapeutycznych. Stworzył on swój system oparty na metodach stosowanych przez starożytnych Greków i Rzymian w celu poprawy ich kondycji fizycznej.

Masaż relaksacyjny Szczecin – dla kogo?

Masaż relaksacyjny w Szczecinie jest wskazany dla wszystkich osób niezależnie od ich wieku i płci. Powszechnie uważa się, że masowanie jest luksusem, na który stać tylko bogatych ludzi. To dawno obalony mit. Wykorzystując oferowany przez nas bon, możesz w każdej chwili skorzystać z zalet tego zabiegu. Zabieg relaksacyjny w Szczecinie to wiele zalet. Zabieg rozszerza naczynia krwionośne, co z kolei poprawia krążenie krwi niezbędne do usunięcia toksyn z organizmu (kwas mlekowy), który może powodować obrzęk i ból mięśni. Ten zabieg nie ma bezpośrednio na celu zwiększenia krążenia krwi, ale wyzwala naturalne procesy gojenia w organizmie, a ze względu na wzrost liczby czerwonych krwinek chroni przed anemią. Jest wskazany zwłaszcza dla osób, które zaniedbały aktywność fizyczną, ale też dla osób uprawiających sport.

Aby zwiększyć wydajność, sportowcy muszą zachować zdrowie mięśni. Dodatkowo poprawia napięcie, zapobiega zmęczeniu i zanikowi mięśni, które mogą powodować obrażenia. Zwykle urazy powodują zmęczone i skrócone mięśnie, czyli sztywność i napięcie. To także sposób na zapobieganie kontuzjom i przetrenowaniu. Pomaga usprawnić pracę własnego ciała i jego ograniczenia. Zabieg działa jak mechaniczny środek czyszczący, stymulując krążenie limfy i usuwając toksyny i produkty rozpadu.

Kiedy mięśnie są przeciążone i nie mają wystarczającej ilości wody, mogą wystąpić skurcze mięśni. W takim przypadku zabieg pomaga złagodzić skurcz, a także przyczynia się do naturalnego powrotu do zdrowia organizmu. Po intensywnym treningu organizmowi brakuje niezbędnych aminokwasów, takich jak L-glutamina. W takich przypadkach zabieg może zrekompensować wyczerpanie i wzmocnić układ odpornościowy. Stymuluje reakcje chemiczne w ciele, co zmniejsza podatność na przeziębienia i przyspiesza powrót do zdrowia. Ma pozytywny wpływ nie tylko na stan fizyczny, ale także na stan psychiczny osoby.

Jednym z najczęstszych powodów, dla których ludzie wybierają się na tego typu zabieg, jest jego odprężający i antystresowy efekt. Dotyczy to nas wszystkich. Po rozluźnieniu umysłu i zmniejszeniu wewnętrznego napięcia – organizm zaczyna działać bardziej wydajnie. Zabieg w efekcie nie tylko zmniejsza niepokój, ale także zwiększa pewność siebie.

Zaproszenie można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...