Masaż relaksacyjny Sosnowiec

199.00
Kod produktu: PM0783
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż ciała trwa 90 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
HaRo Laser Spa, ul. Orląt Lwowskich 6
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny Sosnowiec - daj sobie chwilę na odpoczynek

Wyjątkowy prezent, jakim jest masaż relaksacyjny w Sosnowcu to propozycja dla każdego, kto potrzebuje w swoim życiu codziennym nieco relaksu. Wszyscy wiemy, jak stresująca potrafi być zwykła codzienność. Wiele problemów zawodowych, mnóstwo obowiązków i ciągłe życie w pośpiechu. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że nasze zdrowie znajduje się w stanie niemal ciągłego zagrożenia.
 
Współczesna medycyna bardzo wiele mówi nam o tym, jak bardzo niebezpieczny może być dla nas ciągły stres. Życie w nieustannym napięciu znacznie zwiększa ryzyko występowania wielu chorób. Katastrofalnie wpływa to między innymi na układ krwionośny, przyczyniając się do zawałów serca i udarów mózgu. Również nasz układ odpornościowy ulega wówczas znacznemu upośledzeniu, a my sami stajemy się narażeni na wiele dolegliwości. 
Dzięki masażowi relaksacyjnemu można na chwilę dać odpocząć skołatanym nerwom i odpłynąć nieco w strefę całkowitego odpoczynku.
 
Jego wykorzystanie jako formy relaksu ma bardzo długą tradycję. W niektórych regionach świata urosło to do rangi prawdziwej sztuki, wykonywanej przez doświadczonych mistrzów. Dzięki wyjątkowej znajomości ludzkiego ciała dobry masażysta jest w stanie uspokoić zmęczone od ciągłego napięcia mięśnie. W życiu codziennym często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo nieustannie jesteśmy spięci. Taki stan nie służy naszym mięśniom, a my sami niezauważalnie zaczynamy czuć się coraz słabsi i mniej skoncentrowani. Co ważne, trudno wówczas o prawdziwy odpoczynek.
 

Lekarstwo na stres - masaż relaksacyjny Sosnowiec

Lekarstwem na stres jest masaż relaksacyjny. Sosnowiec zapewnia prezent, który wprawia w doskonały wypoczynek i jest świetnym lekarstwem na skołatane nerwy. Długość oferowanego zabiegu to 90 minut – czas w zupełności wystarczający do tego, aby poczuć się uwolnionym od negatywnych skutków stresu.
Z relaksacyjnego zabiegu w Sosnowcu skorzystać może każdy, kto zjawi się na miejscu i przedstawi zaproszenie prezentowe. Samo zaproszenie jest ważne przez rok od dokonania zakupu, ale wcześniej należy umówić wizytę na konkretną datę. Jedynym wymaganiem jest to, aby osoba korzystająca nie znajdowała się pod wpływem żadnych substancji odurzających.
 
Masaż w Sosnowcu wykonywany jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych masażystów. W czasie sesji stosowane są najlepsze znane techniki, które zapewniają doskonałe efekty i przynoszą ukojenie nawet w bardzo stresujących sytuacjach. Dzięki tak wypracowanemu relaksowu można natychmiast nabrać sił i pozbyć się wielu negatywnych skutków stresu, które gromadzą się w nas przez długi czas.
 
Zaproszenie można wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...