Masaż relaksacyjny Rzeszów

199.00
Kod produktu: PM0782
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż pleców trwa 40 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Al. Powstańców Warszawy 38/U2
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny Rzeszów - znajdź chwilę na odpoczynek

Masaż relaksacyjny w Rzeszowie zwiększa produktywność, zmniejsza napięcie mięśni, elastyczność i zapobiega kontuzjom. Zabieg może znacznie zwiększyć pewność siebie i odporność na stres, ponieważ poprawia wygląd skóry.

Masaż relaksacyjny w Rzeszowie to delikatny zabieg, który wykorzystuje płynne ruchy przesuwne, aby pomóc ci się zrelaksować bez skupiania się na łagodzeniu bólu mięśni lub napięcia. W porównaniu do sportowych zabiegów tego typu stosuje się tu mniejszy nacisk. Ze względu na niski nacisk i względną wszechstronność jego uspokajających efektów, masowanie relaksacyjne w Rzeszowie jest idealny dla tych osób, które pragną się zrelaksować i poprawić krążenie krwi w organizmie. Dzięki temu poprawia się trawienie, co wpływa na jakość snu i łagodzi bóle w ciele. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i płeć. Zabieg może zostać wykonany w dowolnym momencie, bo ważność zaproszenia to 365 dni.

Delikatne stymulowanie zakończeń nerwowych czuciowych w skórze, które przekazują wiadomości przez układ nerwowy - spowodują wydzielanie przez mózg określonej substancji chemicznej, która działa jak naturalny środek przeciwbólowy. Te endorfiny mogą pomóc w tworzeniu dobrego samopoczucia, a delikatny dotyk innej osoby może mieć pozytywny wpływ na obniżenie się stresu. Zabieg dodatkowo pomaga w rozluźnieniu poprzez stymulację przywspółczulnego układu nerwowego organizmu, który jest czasem nazywany „układem odpoczynku i trawienia”. Ciśnienie krwi spada, puls zwalnia, a aktywność trawienna przyspiesza. Zabieg poprawia również krążenie krwi i stymuluje układ limfatyczny organizmu, który przenosi toksyny.

Masaż relaksacyjny Rzeszów – odprężenie i brak stresu

Masaż relaksacyjny w Rzeszowie odbywa się w specjalnie przygotowanych pokojach w salonie. W trakcie zabiegu powinieneś skupić się na oddychaniu lub każdym ruchu dłoni terapeuty. Czasami, może to stać się formą medytacji. Ponadto powinieneś pić dużo wody, aby mieć pewność, że twoje mięśnie i ciało są dobrze nawilżone, dzięki czemu szybciej i płynniej zregeneruje się. Dla twojej wygody wybraliśmy najlepiej oceniane miejsce w Rzeszowie, w którym wykonany będzie zabieg odprężający, dzięki czemu zabieg będzie komfortowy i przyniesie najwięcej korzyści.

Zabieg ma na celu promowanie relaksacji poprzez zmniejszenie napięcia mięśniowego. Jest delikatniejszy niż głębokie masowanie tkanek i jest lepszy dla osób zainteresowanych łagodzeniem stresu. Może złagodzić napięte mięśnie spowodowane codziennymi czynnościami, takimi jak siedzenie przy komputerze lub ćwiczenia. Może to być bardzo przydatne dla osób, które odczuwają duży stres. Podczas zabiegu terapeuci stosują długie pociągnięcia, głębokie ruchy okrężne, które mają zwiększyć przepływ krwi i odpływ limfy. Zabieg obejmuje całe ciało. Zaczyna się od pleców lub brzucha. W zależności od preferencji możesz poprosić swojego terapeutę o użycie lekkiego, średniego lub silnego nacisku.

Pobudzane są wszystkie główne grupy mięśni. Przywrócona zostaje równowaga między centralnym, a obwodowym układem nerwowym. Zabieg wpływa na pracę narządów wewnętrznych. Nadmiar stresu psycho-emocjonalnego zostaje złagodzony, a także pomaga poprawić strukturę snu, walczyć z bezsennością i przywrócić jasność umysłu. Jest przydatny, jeśli jesteś wyczerpany pracą fizyczną, treningiem lub prowadzisz siedzący tryb życia. Wskazany jest dla osób, które doświadczają zaburzenia rytmu dobowego. Może być to też część kompleksowego leczenia nerwicy, nastroju depresyjnego.

Zaproszenie możesz wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...