Masaż relaksacyjny Rybnik

199.00
Kod produktu: PM0993
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Olimpia Day Spa, ul. Hotelowa 12
Ważność:
365 dni.

Najlepszy na zmęczone ciało jest masaż relaksacyjny. Rybnik i zabiegi w tym mieście są wskazane dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Masaż relaksacyjny może być wspaniałym narzędziem, które pomoże ci zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Ta aktywność jest uważana za część medycyny komplementarnej i integracyjnej i jest coraz częściej oferowana wraz ze standardowym leczeniem dla szerokiej gamy schorzeń. To skuteczne leczenie zmniejszające stres, ból i napięcie mięśni. Oprócz korzyści związanych z konkretnymi schorzeniami lub chorobami wywołuje uczucie opieki, komfortu i relaksu.

Ten rodzaj aktywności jest przeznaczony dosłownie dla wszystkich. Podczas typowej sesji rozbierasz się lub nosisz luźne ubrania. Twój masażysta dokona oceny za pomocą dotyku, aby zlokalizować bolesne lub napięte obszary i określić, jak duży nacisk należy zastosować. Samo wydarzenie trwa sześćdziesiąt minut.

Masaż relaksacyjny Rybnik – korzyści z zabiegu

Masaż relaksacyjny w Rybniku, to prosty i przyjemny sposób na odprężenie się i pomoc w zadbaniu o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, niezależnie od tego, czy cierpisz z powodu choroby, czy po prostu szukasz środka zmniejszającego stres. Większość osób zmaga się z jakimś stresem. Najczęściej [stres] przejawia się bólem mięśni w ramionach i szyi. Bardziej zaawansowane formy stresu objawiają się jako ból lub osłabienie dolnej części pleców i pośladków i mogą być spowodowane długotrwałym siedzeniem.

Tymczasem taki rodzaj aktywności może przeciwdziałać zaburzeniu równowagi. Co więcej, skutecznie zwiększa i poprawia krążenie, przez co pomaga złagodzić ból. To idealny sposób na odbycie uspokajającej terapii. Ludzki dotyk w bezpiecznym, przyjaznym i profesjonalnym kontekście może być niezwykle terapeutyczny i relaksujący. Wspomaga też spokojny sen i zwiększa naturalną odporność organizmu. Badanie z 2010 roku opublikowane w Journal of Alternative and Complementary Medicine wykazało, że nacisk na pewne partie mięśni, znajdujące się na plecach, zwiększa liczbę białych krwinek u pacjentów, co odgrywa dużą rolę w obronie organizmu przed chorobą. Ostatecznie zmniejsza częstotliwość i nasilenie napięciowych bólów głowy.

Voucher zakupiony w naszym sklepie internetowym pozwala na skorzystanie z aktywności w dowolnej chwili. Czas jego realizacji to bowiem aż 365 dni. Dzięki temu nie musisz korzystać z vouchera, wtedy kiedy dana aktywność nie jest ci potrzebna. Możesz zachować go sobie na przyszłość i na przykład potraktować jako nagrodę po wyjątkowo ciężkim tygodniu pracy lub w dowolnej chwili, kiedy czujesz, że potrzebujesz relaksu i odprężenia. Rybnik zaprasza.

Bon prezentowy można wykorzystać w innych lokalizacjach dostępnych dla tej atrakcji w sklepie.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 18.06.2020, 21:17

Super zabieg polecam


 

Ładowanie danych ...