Masaż relaksacyjny Radom

199.00
Kod produktu: PM0781
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż pleców trwa 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Yasumi, ul. Królowej Jadwigi 21
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny Radom - ukojenie dla Twojego ciała

Masaż relaksacyjny w Radomiu to fantastyczny prezent dla każdej zapracowanej i zestresowanej osoby! Najbardziej z takiego prezentu ucieszą się panie, które będą mogły odpocząć od codziennych trosk, zatopić się w myślach i ukołysać zmysły świeżymi zapachami, które rozchodzą się po pomieszczeniu, by wzmocnić efekt relaksacyjny. Warto spędzić czas wolny w taki komfortowy sposób, nabierając sił przed kolejnym, ciężkim tygodniem. Taki masaż to doskonały podarunek z jakiejś ważnej okazji – rocznicy, urodzin czy imienin – albo po prostu w ramach podziękowania.

30 minut odpoczynku - masaż relaksacyjny Radom

Masaż relaksacyjny w Radomiu to prezent dla każdej zestresowanej osoby, który pozwoli nieco się odprężyć i wypocząć. Na miejscu stawia się jedynie osoba, która posiada zaproszenie – musi je ze sobą przynieść. Nie trzeba obawiać się, że brzydka pogoda uniemożliwi realizację prezentu, ponieważ wszystko odbywa się oczywiście we wnętrzu. Można dotrzeć na miejsce bez względu na sprzyjające lub nie warunki atmosferyczne. Trzeba oczywiście wcześniej zarezerwować dla siebie wygodny termin, ponieważ do prezentu nie jest przypisana żadna konkretna data, ani też godzina. Wszystko jest indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną. Karta zaproszeniowa posiada aż rok ważności, więc jest czas na to, by dopasować termin do swojego wolnego czasu.

Masaż trwa 30 minut, więc to wystarczająca ilość czasu, żeby naprawdę odpocząć i się wyciszyć. Taki prezent jest też doskonałym urozmaiceniem codziennego życia – podarunkiem, który na pewno zapadnie w pamięci i potrafi polepszyć samopoczucie. Żeby móc skorzystać z prezentu, trzeba okazać zaproszenie. Na zabieg nie zostaną jednak przyjęte osoby, które przybędą pod wpływem środków odurzających czy alkoholu. W takim wypadku prezent nie zostanie zrealizowany – istnieje bezwzględny zakaz.

Na miejsce można dotrzeć w dowolnym ubraniu, dostosowanym do panujących warunków i pory roku. Wszystko dlatego, że na miejscu zapewnione są szlafroki, a to w nich wchodzi się na salę. Atmosfera jest bardzo prywatna, spokojna. Rozchodzi się przyjemny zapach, w tle słychać również wyciszającą muzykę. Nie tylko bowiem sam masaż ma za zadanie odprężyć człowieka, ale i całe otoczenie. Jeśli zaś chodzi o działanie terapeutyczne samego zabiegu, skupia się on na redukowaniu napięć mięśniowych, a także eliminowaniu bólu – na przykład pleców czy karku. W tej chwili podobne dolegliwości zdarzają się bardzo często. Jest to zatem polecany prezent dla każdej zestresowanej osoby! Tak więc Radom zaprasza na odprężenie.

Zaproszenie można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...