Masaż relaksacyjny Puławy

199.00
Kod produktu: PM0990
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Avangarda Fitness & SPA, ul. Centralna 17
Ważność:
365 dni.

Idealny pomysł na prezent to masaż relaksacyjny. Puławy to idealne miejsce do tego dla każdej przepracowanej osoby, która potrzebuje odpocząć, zrelaksować się i ukoić nerwy. To również doskonały podarunek dla ludzi narzekających na bóle pleców czy głowy. Termin i godzina realizacji prezentu ustalane są wcześniej z osobą obdarowaną. Musi ona zabrać na spotkanie voucher i okazać go przy wejściu. Na miejsce stawia się wyłącznie ona. 

Masaż relaksacyjny Puławy – na czym polega?

Masaż relaksacyjny w Puławach wykorzystuje ciepły olejek ze 100% olejkami eterycznymi. Zostają one dopasowane do indywidualnych upodobań konkretnej osoby - w oparciu o wcześniejszą rozmowę i ustalenia. Olejki wnikają w skórę, odżywiając ją i kojąc ciało, a sam masaż relaksuje i pozwala się wyciszyć. Zmniejsza również napięcie mięśniowe, co przyczynia się do zmniejszenia dolegliwości bólowych. To znakomity prezent dla każdej kobiety na różne okazje - na przykład na urodziny, imieniny czy Dzień Kobiet! Puławy zapraszają na masaż relaksacyjny.

Bon podarunkowy możesz wykorzystać w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach w tej kategorii.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...