Masaż relaksacyjny Pruszków

199.00
Kod produktu: PM0997
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną. Zabieg obejmuje wybraną partię ciała.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Galeria Urody Arkadius, ul. Sienkiewicza 19
Ważność:
365 dni.

Na odprężenie bardzo dobry jest masaż relaksacyjny. Pruszków zapewnia dobroczynne właściwości takich zabiegów i sprawi Ci lub osobie bliskiej ogromną przyjemność i choć na chwilę pozwoli zapomnieć o trudach codzienności, stresach oraz kłopotach w życiu zawodowym i prywatnym. Rytuał, jakiemu możesz się poddać w zaciszu gabinetu masażu relaksującego, zapewni Tobie lub innej osobie prawdziwe ukojenie tak dla ciała, jak i dla duszy. Podaruj ten szczególny prezent, jakim jest masaż relaksacyjny w Pruszkowie lub w innej lokalizacji zapracowanej przyjaciółce lub mamie, osobom, które żyją w ciągłym biegu, albo bliskim, którzy zmagają się z dolegliwościami pleców, barków czy z chronicznymi bólami głowy.

Masaż relaksacyjny Pruszków - jego dobroczynne właściwości

Masaż relaksacyjny w Pruszkowie to prawdziwy rytuał, w którym osoba masowana jest nacierana przy pomocy odpowiednich olejków. Można je zasugerować według swoich indywidualnych upodobań czy nastroju. Zabieg stanowi połączenie zalet wynikających z masowania relaksacyjnego i aromaterapii. Poczuj prawdziwe rozluźnienie i wycisz swój organizm.

Voucher można zrealizować w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach w tek kategorii atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...