Masaż relaksacyjny Płock

199.00
Kod produktu: PM0991
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż całego ciała trwa 50 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Kameleo Beauty & SPA, ul. Zaścianek 2
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny w Płocku będzie idealnym prezentem dla każdej zestresowanej osoby, która pragnie nieco się zrelaksować, odpocząć i wyciszyć. Zaproszenie na masaż może być podarunkiem z okazji urodzin, imienin, rocznicy, albo na przykład otrzymania awansu w pracy, w co włożyło się wiele wysiłku. Zabieg trwa 50 minut, a ciało po upływie tego czasu będzie odprężone. Napięcie mięśni zniknie – poprawi się więc ogólne samopoczucie. To nieoceniona pomoc nie tylko wówczas, gdy ktoś narzeka na stres, lecz także i wtedy, gdy ciągłe napięcie nerwowe powoduje już dolegliwości – na przykład ból. 

Masaż relaksacyjny Płock – ulga dla zestresowanych

Masaż relaksacyjny w Płocku przeznaczony jest dla wszystkich osób, które potrzebują choć chwilowego oderwania od rzeczywistości. Bon prezentowy nie jest przypisany do żadnego terminu, więc osoba obdarowana może ustalić dowolną datę – w zależności od tego, który dzień, miesiąc i godzina będą najlepiej jej odpowiadać. Ważność zaproszenia to aż 365 dni – w tym czasie na pewno każdy znajdzie moment, żeby skorzystać z prezentu. Pogoda nie ma wpływu na realizację podarunku, ponieważ masaż odbywa się wewnątrz. Można więc zgłosić się na zabieg bez względu na pogodę.

Żeby skorzystać z prezentu, na miejsce należy przybyć z zaproszeniem. Dopiero po jego okazaniu osoba zostanie wpuszczona na salę – nie można więc zapomnieć o jego zabraniu ze sobą. Jednocześnie należy pamiętać, że są i inne przeciwwskazania do realizacji prezentu. Masaż nie będzie wykonywany tym, którzy pozostają pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Na miejscu nie można też pojawić się w większym gronie. Niektóre prezenty mogą być realizowane przy udziale osób obserwujących, jednak nie w tym przypadku. Na zabieg zgłasza się wyłącznie osoba, która ma wykorzystać bon. Jeśli chodzi o strój, jest on dowolny.

Zabieg jest w stanie wyciszyć ciało i umysł. Po jego wykonaniu poprawia się ogólne samopoczucie, ponieważ stres odpływa – napięcie mięśniowe ustępuje, a wraz z nim odczuwany czasem z jego powodu ból, na przykład pleców czy karku. Poprawia się również ukrwienie skóry. Jednocześnie oprócz samego masowania, na organizm oddziałuje się między innymi przez uspokajającą muzykę i kojące, relaksujące zapachy. Zmysły się wyciszają, a uczucie odprężenia zostaje na długi czas. Ma się więc dość sił, by podejmować kolejne wyzwania i nabiera się energii do dalszej pracy. Taki prezent na pewno spodoba się i przyda każdej osobie - w końcu we współczesnym świecie większość ludzi walczy ze stresem!

Bon podarunkowy można wykorzystać w innych dostępnych w sklepie lokalizacjach atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...