Masaż relaksacyjny Olsztyn

199.00
Kod produktu: PM0780
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Vital Point, ul. Wilczyńskiego 23
Ważność:
365 dni.

Holistyczny masaż relaksacyjny Olsztyn - 100% wytchnienia nieopodal Mazur

Masaż relaksacyjny w Olsztynie to doskonały prezent dla każdego zestresowanego, współczesnego człowieka! To odmiana klasycznego masażu, która jednak skupia się na redukowaniu napięcia mięśniowego, co ma na celu na przykład eliminację bólu pleców czy karku. Zaproszenie na taki odprężający masaż przyda się w zasadzie każdemu – jest więc bardzo dobrym pomysłem na prezent i to na różne okazje. Można go wręczyć przyjaciółce, znajomemu, ojcu, mamie, narzeczonemu, żonie, albo podarować taki prezent samemu sobie – zaproszenie można zrealizować przez rok od daty zakupu, więc jest naprawdę dużo czasu, by zgłosić się na masaż relaksacyjny w takim terminie, jaki komuś odpowiada. Dokładna data ustalana jest indywidualnie z osobą obdarowaną. Co warto wiedzieć o samym prezencie oraz o sposobie jego realizacji?

Relaks i redukcja bólu - masaż relaksacyjny Olsztyn

Masaż relaksacyjny w Olsztynie odbywa się wewnątrz budynku, zatem pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu. Można zgłosić się na miejsce bez względu na panujące warunki zewnętrzne, a w dodatku ubierając się dowolnie. Na miejscu przygotowany są zawsze szlafrok, w którym wchodzi się na docelową salę. Trzeba zabrać ze sobą natomiast zaproszenie, by okazać go personelowi. Na miejsce zawsze zgłasza się jedynie osoba, która otrzymała prezent – nie ma możliwości przyjścia w większej grupie. Przybyć trzeba w stanie trzeźwym, nie będąc pod wpływem żadnych środków odurzających. Jeśli ktoś złamie tą regułę, nie będzie mógł zrealizować zaproszenia, z uwagi na bezwzględny zakaz, który obowiązuje w salonie masażu.

Odprężenie i odpoczynek są potrzebne każdemu. Stąd też duża popularność podobnych prezentów, które nie tylko pozwalają solidnie się rozluźnić, ale również wyciszyć. Redukcja napięcia mięśniowego może również przynieść ulgę w bólu, który dotyka coraz więcej osób. Jeśli ktoś cierpi na chroniczne bóle kręgosłupa, szyi czy barków, na pewno po zabiegu odczuje ulgę. Trwa on 60 minut, a po tym czasie każdy czuje się wyraźnie lepiej! To sposób na ukojenie nerwów i rozluźnienie obolałego ciała. Już samo miejsce wycisza i koi, z uwagi na łagodne światło i zapachy. Skutkiem jest też poprawa krążenia i przepływu limfy, a nawet zmniejszenie tkanki tłuszczowej przy regularnym stosowaniu takiego zabiegu relaksacyjnego. Jak więc widać, taki prezent w Olsztynie niesie ze sobą tylko same zalety. Wyciszenie emocjonalne i rozluźnienie ciała - oto efekty proponowanej sesji odprężającej! Uzyskane, pozytywne rezultaty potrafią się zaś utrzymywać nawet przez kilka tygodni!

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...