Masaż relaksacyjny Lublin

199.00
Kod produktu: PM0778
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż trwa 60 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
ul. Kazimierza Wielkiego 8, Hala Globus
Ważność:
365 dni.

Całkowite odprężenie czyli masaż relaksacyny - Lublin zaprasza na odpoczynek

Masaż relaksacyjny w Lublinie to nasza propozycja na podarunek dla najbardziej wymagających. Chcesz obdarować wyjątkową osobę? Zależy Ci na tym, aby sprawić jej prawdziwą przyjemność? Szukasz prezentu, który pozwoli się zrelaksować i w pełni odprężyć? Postaw na umiejętności naszych masażystów, którzy zrobią wszystko, aby każdy, kto trafi w ich ręce był naprawdę zadowolony.

Proponujemy wyjątkowy bon podarunkowy, który zachowuje ważność aż przez 365 dni! Tym samym każdy, kto został nim obdarowany ma szansę na znalezienie dogodnego dla siebie terminu. W pełnię relaksu można zanurzyć się z naszą pomocą zarówno w dni powszechnie, jak i weekendy. Co więcej, ustalić można również godzinę. Tym samym nie narzucamy naszym klientom żadnych ograniczeń w oddaniu się prawdziwej przyjemności. Oddając się w nasze ręce, każdy może być również pewny, że zabieg zostanie wykonany przez prawdziwego profesjonalistę.

Stawiamy na wykwalifikowany personel, który regularnie podnosi posiadane kwalifikacje i posiada ogromne doświadczenie. Jednocześnie charakteryzuje się on wyjątkowym podejściem do klientów. Zawsze są niezwykle uprzejmi. Jeśli klient tego potrzebuje, podczas masowania mogą umilić dodatkowo czas rozmową. Jeżeli jednak klient woli oddawać się tej wyjątkowej przyjemności w ciszy i milczeniu, również dostosują się do prośby. W dniu realizacji zaproszenia na miejscu musi pojawić się wyłącznie osoba, która z niego korzysta. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić i usprawnić skorzystanie z podarunku.

Masaż relaksacyjny Lublin - w wyjątkowej atmosferze

Masaż relaksacyjny w Lublinie zawsze odbywa się w wyjątkowej atmosferze. Każdy, kto odda się w ręce naszych masażystów może być pewny, że w relaksie nikt nie będzie mu przeszkadzał. Dbamy o to, aby klienci mieli zapewnioną intymność i prywatność na najwyższym poziomie. Jednocześnie dbamy o jak najlepsze wyposażenie naszego salonu. Wszystko po to, aby każdy czuł się u nas naprawdę komfortowo. Przygotowując się na wizytę u nas, należy pamiętać o zabraniu ze sobą wygodnego ubrania. Nie trzeba zabierać ze sobą szlafroka – każdy klient otrzymuje szlafrok od nas. Tym, co jest niezbędne i  o czym musi pamiętać osoba obdarowana to para skarpetek na zmianę.

Nie należy również obawiać się, że warunki pogodowe mogą popsuć przyjemność z wizyty u nas. Cały zabieg zawsze wykonujemy w pomieszczeniu. Na wizytę w naszym salonie mogą zdecydować się wszystkie obdarowane osoby, które w danym dniu nie są ani pod wpływem alkoholu, ani środków odurzających. Jest to niezbędne dla bezpieczeństwa zarówno klientów, jak i pracowników.

Masaże Lublin - coś dla ciała i dla ducha

Brakowało Ci pomysłu na ciekawy, niebanalny prezent? Chcesz pokazać bliskiej osobie, jak jest dla Ciebie ważna? Chcesz dać jej odrobinę przyjemności na naprawdę najwyższym poziomie. Sprawdź nasze masaże. Lublin to doskonałe miasto, które nie rozczaruje nikogo. Dlatego nie czekaj tylko najlepiej od razu kup proponowany przez nas bon.

Zaproszenie możesz wykorzystać w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...