Masaż relaksacyjny Kraków

199.00
Kod produktu: PM0777
Infolinia: +48 669 82 13 51
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka w 24 godziny!
 
Czas trwania:
Masaż trwa 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Magia Day SPA, ul. Szlak 22,
Ważność:
365 dni.

Coś dla ciała i ducha - masaż relaksacyjny Kraków

Masaż relaksacyjny w Krakowie to propozycja jednakowo dla zdrowych osób, których aktywność wiąże się z siedzącą monotonną pracą, jak i dla tych, którzy cierpią choćby z powodu przeciążenia kręgosłupa.

Lecznicze właściwości tej aktywności są znane od dawna. Metodę tę aktywnie stosowali uzdrowiciele w starożytnych Indiach i Chinach. Dzisiaj masaż w Krakowie jest częścią zabiegów podejmowanych w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Okresowe zabiegi pomagają złagodzić przewlekły stres i skurcze mięśni, normalizować krążenie krwi i tonizować układ nerwowy. Klasyczny zabieg jest jedną z delikatnych zachowawczych metod leczenia pomocniczego. Jest wskazany dla każdego, ponieważ rytm życia współczesnego człowieka często obejmuje obciążenia, które fatalnie wpływają na mięśnie szyi i pleców. Ponadto zabieg relaksacyjny w stolicy Małopolski jest wskazany dla osób, które mają następujące problemy:

- ból pleców różnego pochodzenia;
- skolioza, kifoza;
- osteochondroza, rwa kulszowa;
- przepuklina kręgowa;
- zanik mięśni;
- przewlekłe zmęczenie i stres;
- żylaki.

Masaż relaksacyjny Kraków – korzyści nie tylko dla zdrowia

Masaż relaksacyjny w Krakowie to idealny sposób na sprawienie ukochanej osobie niespodzianki. Bon możemy wykorzystać w dowolnym dla nas terminie. Wystarczy wcześniej zarezerwować dzień i godzinę zabiegu. Masaż w Krakowie rozpoczyna się rozgrzewką mięśni poprzez głaskanie obiema dłońmi ruchem okrężnym lub spiralnym. Intensywne masowanie ma na celu przywrócenia prawidłowego krążenia krwi. Masażysta rozgrzewa mięśnie płynnymi ruchami głaskania. Następnie ugniata mięśnie ruchami ciągnącymi. Następnie stosuje się technikę uderzania lub klepania mięśni. Lekkie uderzenia w plecy powodują dodatkowy przypływ krwi i skurcze mięśni. W przedostatnim etapie wykonywane są ruchy filcowe. Masażysta bardzo mocno ściska i rozciąga mięśnie, dlatego ten rodzaj zabiegu jest odpowiedni dla osłabionych mięśni. Pod koniec sesji wykonywane są ruchy głaskania.

Zabieg ma zbawienny wpływ na mięśnie środkowej i dolnej warstwy tkanki mięśniowej. Pomoże ci się zrelaksować i dobrze odpocząć. Dzięki niemu możesz rozładować napięcie i pozbyć się ogólnego zmęczenia. Stymuluje przepływ krwi, metabolizm i nasycenie tlenem komórek. Dzięki temu skóra nabiera pięknego koloru i staje się bardziej elastyczna. Zabieg pomaga przywrócić prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Przyczynia się do normalizacji metabolizmu. Zabieg jest wskazany dla wszystkich osób, które czują się przepracowane i zmęczone dotychczasowym trybem życia. Pomaga złagodzić stres i zapobiega występowaniu poważnych chorób układu nerwowego i układu mięśniowo-szkieletowego. Pomaga poradzić sobie z chronicznym bólem i nerwowością.

Masaż w Krakowie - 100% relaksu

Zabieg wykonywany jest przez profesjonalistów z olbrzymim doświadczeniem i wiedzą z zakresu medycyny. Dzięki temu mogą trafnie i szybko wybrać kompleks procedur – indywidualnie dla każdego klienta. W salonie panuje atmosfera, która pomaga zrelaksować ciało: słabe światło, cicha muzyka, stosowanie olejków aromatycznych. Salon, w którym wykonywany jest zabieg, wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt. Zabieg wykonywany jest wewnątrz budynku, zatem pogoda nie ma żadnego wpływu na możliwość realizacji zaproszenia. Jest dostępny jedynie dla osoby, która została obdarowana bonem. Zabieg trwa sześćdziesiąt minut, a sam bon można zrealizować przez rok – osoba obdarowana ma zatem pełną swobodę w wyborze terminu zabiegu. Nie obowiązuje dress – code. Na miejscu dostępne są szlafroki dla uczestników zabiegu.

Zaproszenie można wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...