Masaż relaksacyjny Gorzów Wlkp.

199.00
Kod produktu: PM0988
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Masaż trwa 90 minut.
Informacje dla oglądających:
Na miejscu pojawia się jedynie osoba posiadająca voucher.
Pogoda:
Zabieg odbywa się wewnątrz budynku, więc pogoda nie ma żadnego wpływu na realizację prezentu.
Obowiązujący strój:
Dowolny.
Informacje dodatkowe:
Prezent nie jest przypisany do konkretnego terminu czy godziny. Zarówno dokładna data, jak i miejsce są indywidualnie ustalane z osobą obdarowaną.
Wymagania:
Żeby skorzystać z prezentu, trzeba okazać voucher prezentowy. Należy więc pamiętać o wzięciu go ze sobą. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób pozostających pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Obowiązuje bezwzględny zakaz uczestnictwa w realizacji prezentu w takiej sytuacji.
Lokalizacja:
Z dojazdem we wskazane miejsce na terenie Gorzowa i okolic
Ważność:
365 dni.

Masaż relaksacyjny Gorzów - daj sobie chwilę odprężenia

Masaż relaksacyjny w Gorzowie jest wskazany nie tylko dla osób z dolegliwościami zdrowotnymi, ale też dla każdego, kto po ciężkim tygodniu pracy, szuka zasłużonego relaksu i ucieczki od stresu. Masaż relaksacyjny to bowiem świetny sposób na relaks i odprężenie. Rozluźnienie mięśni i ścięgien umożliwia zwiększony przepływ krwi w całym ciele. Poprawa krążenia może mieć wiele pozytywnych skutków dla reszty ciała, w tym zmniejszone zmęczenie i zarządzanie bólem. Zabieg jest szczególnie wskazany w przypadku bólu dolnej części pleców i przewlekłej sztywność. Profesjonalny terapeuta będzie w stanie dokładnie ukierunkować źródło bólu i pomóc go usunąć.

Kiedyś taki zabieg był postrzegany jako luksus. Dziś każdy może skorzystać z dobroczynnego masowania. Wystarczy zakupić w naszym sklepie internetowym voucher i zrealizować go samodzielnie lub wręczyć w prezencie wybranej osobie. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy ze stresu, jaki nosimy w naszym ciele. I to nie tylko w mięśniach i ścięgnach. Stres w naszym życiu może mieć wpływ na inne obszary ciała.

Masaż relaksacyjny Gorzów Wlkp. – zalety i wskazania

Masaż relaksacyjny w Gorzowie Wlkp. ma na celu zmniejszenie napięcia i stresu w naszym ciele. Dotyczy to również naszego umysłu i emocji. Rozgrzewamy mięśnie, w celu uwolnienia napięcia. Zabieg zwiększa uczucie ulgi w sensie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Gdy nasze ciało jest napięte i poddane stresowi, wytwarza niezdrowe poziomy dobrze znanego hormonu stresu - kortyzolu, co może przyczyniać się do przyrostu masy ciała, bezsenności, problemów trawiennych i bólów głowy. Wykazano, że zabiegi tego typu obniżają poziom kortyzolu w organizmie. Umożliwia to przejście do trybu odzyskiwania energii. Co więcej, ta forma terapii powoduje także trwałe uczucie relaksu, poprawę nastroju i zmniejszenie poziomu stresu. Zabieg może nie tylko pomóc w zmniejszeniu stresu, ale też zwiększyć poziom energii, zmniejszyć ból i stymulować osoby na poziomie fizycznym i emocjonalnym.

Może też pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Długoterminowe badania wykazały, że spójny program masażu może obniżyć zarówno ciśnienie skurczowe, jak i rozkurczowe. Z kolei niższe poziomy ciśnienia krwi mogą również zmniejszyć ryzyko zawału serca, udaru mózgu i / lub niewydolności nerek, a także wielu innych problemów zdrowotnych. Ostatecznie celem jest eliminacja napiętych mięśni, zwiększenie elastyczności i zapewnienie rozluźnienia dotkniętych mięśni, a także całego ciała. Zwiększa zawartość składników odżywczych i tlenu w uszkodzonych tkankach. Z kolei ta zwiększona aktywność w dotkniętych miejscach zmniejsza sztywność i obrzęk mięśni i stawów.

Bon podarunkowy można zrealizować w innych dostępnych miastach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...